מדיניות הפרטיות

 1. איסוף מידע
  מידע בהרשמה להפעלת בלוג באתר שלנו נרשם. המידע שנאסף עשוי לכלול את שמך, כתובת האימייל ומספר הטלפון שסיפקת. בנוסף, אנחנו מקבלים ושומרים באופן אוטומטי מידע מהמחשב ומהדפדפן שלך, כולל כתובת ה IP-שלך, מאפייני התכנה והחומרה, ופרטי העמוד שבו ביקשת לצפות.
 2. שימוש במידע
  כל מידע שאנחנו אוספים נועד אך ורק לשמש אותנו בלבד. למערכת יכולת ליצור קשר באמצעות אימייל במידת הצורך כדי להעביר דיווחים על בעיות עם תוכן שהועלה, ואולי בעתיד גם לספר על מבצע, להעביר מידע או להציע השתתפות בסקר, במידה ויהיו כאלה. כמובן שניתן לחסום הודעות ממערכת העיתון, אבל רצוי להתייחס, במיוחד לדיווחים על בעיות בנוגע לתוכן שהועלה.
 3. פרטיות ומסחר אלקטרוני
  אנחנו הבעלים הבלעדיים של המידע שנאסף באתר. המידע על פיו ניתן לזהותך לא יימכר, יוחלף, יועבר, או יינתן לאף חברה אחרת בשל כל סיבה ללא הסכמתך המפורשת בכתב, מלבד מידע הכרחי להשלמת בקשה ו/או עסקה מסחרית עם גורם שלישי, כגון משלוח ו/או הזמנה.
 4. העברת מידע לצד שלישי
  אנחנו לא מוכרים, סוחרים, או מעבירים בכל דרך שהיא לגופים חיצוניים את המידע המאפשר זיהוי אישי שלך. תנאי זה לא כולל חברות צד שלישי מוסמכות שמסייעות לנו בתפעול אתר האינטרנט עצמו או בביצוע פעולות עסקיות, כל עוד החברות הנ“ל מתחויבות בחוזה לשמור על סודיות המידע.
 5. שיתוף מידע הוא לפעמים הכרחי על מנת לחקור, למנוע או לפעול בקשר לפעילויות משפטיות או עברייניות, חשד להונאה, מצבים הכוללים איומים אפשריים לביטחונו האישי של אדם, הפרות תנאי השימוש שלנו, או הפרת הנדרש על פי חוק. מידע שאינו אישי אלא סטטיסטי ואנונימי, עם זאת, עשוי להינתן לגופים חיצוניים למטרות שיווק, פרסום, בקרה, אסטרטגיה, פעולות עיסקיות ושימושים אחרים.
 6. אבטחת מידע
  אנחנו מיישמים מגוון אמצעי אבטחה כדי לשמור על בטיחות המידע האישי שלך.
  אנחנו משתמשים בהצפנה משוכללת ומעודכנת כדי להגן על מידע רגיש שמועבר ברשת.
  רק עובדים שצריכים לבצע עבודה מסוימת, למשל, ניהול חשבונות או שירות לקוחות, מקבלים גישה למידע המאפשר זיהוי אישי ויצירת קשר אם יש צורך
  המחשבים/שרתים המשמשים לאחסון מידע המאפשר זיהוי אישי נשמרים בסביבה מאובטחת.
 7. האם אנו משתמשים בקבצי קוקיס ?
  כן. מדיניות גוגל מחייבת אותנו להשתמש בקבצי הקוקיס במטרה לשפר את הגישה לאתר ולזהות מבקרים חוזרים. יתר על כן, קבצי הקוקיס משפרים את חוויית המשתמש על ידי מעקב בתחומי העניין שלה/שלו. השימוש בקבצי קוקיס, עם זאת, לא מקושר באף צורה למידע כלשהו באתר שלנו המאפשר זיהוי אישי
 8. הסרה מרשימת התפוצה
  כתובת האימייל שסיפקת עשויה לשמש אותנו כדי לשלוח לך הערות שהגיעו למערכת לגבי תוכן שהועלה, עדכונים לתנאי השירות שלנו, התרעות לגבי הפרת תנאי שימוש, או מידע על מבצעים, הנחות או שירותים חדשים‘.
  אם בשלב כלשהו תעדיף להסיר את עצמך מרשימת התפוצה, על מנת שלא לקבל אימיילים בעתיד, אנחנו מצרפים הוראות מפורטות להסרה מרשימת התפוצה שלנו בתחתית כל אימייל.
 9. הסכמה
  שימוש באתר מאשר שיש הבנה והסכמה למדיניות הפרטיות שמפורטת למעלה.

דילוג לתוכן