אודות עיתון ברשת

אודות עיתון ברשת

גוף תקשורת עצמאי

עיתון ברשת נקודה קום הוא מיזם תקשורת עצמאי, דמוקרטי, חדשני וייחודי שנוצר בעבור אזרחיות ואזרחים במטרה להביא לקהל מידע אמין, מאוזן ואובייקטיבי שאינו מוטה, נשלט או מושפע על ידי מממנים וגורמים חיצוניים.

הציבור מוזמן לסייע לנו בתרומות כדי שנוכל להמשיך לספק לקהילה שירות ולשמור על עצמאות.

עדכוני חדשות רציפים- כל הידיעות בעמוד אחד

פרט למאמרים מקוריים, דיווחים, דיונים ופרשנויות, בעמוד הראשי יש גם סיכום חדשות רציף ועדכני שכולל ידיעות משלל מקורות. מקומיים ובינלאומיים.

שירות לקהילה- מודעות אבל חינם והנחה ביצירת אתר הנצחה פרטי למשפחה

בנוסף להצגת מאמרים מקוריים, מדורים וסיכום דיווחים חדשותיים מהארץ והעולם עיתון ברשת נקודה קום גם מציע כשירות לקהילה רישום מודעות אבל חינם, וכן הנחה קבוצתית להקמת אתרי הנצחה בניהול עצמי לכל משפחה שמעוניינת לשמר את זכר יקיריה באופן פרטי ועצמאי, בתשלום סמלי וחד פעמי של 200 ש”ח.
 
אתר ההנצחה שמספק לנו את השירות נקרא-לזכור נקודה קום. האתר מופעל בחסות מוזיאון בית טרזין שהוא ארגון שלא למטרות רווח, וכל ההכנסות מופנות בלעדית לתחזוקת אתר ההנצחה לשנים רבות.
 
לקוראות וקוראי עיתון ברשת יש הנחה קבוצתית, והקוד הנדרש לקבלתה הוא– iton. להרשמה.
 
גישה דמוקרטית, שוויונית, תרבותית ומכבדת
.
כולן וכולם מוזמנות ומוזמנים לבוא לבקר. ניתן להגיב בנימוס לכל מאמר בתחתית העמוד בו הוא מופיע. אפשר להתנגד, להסכים, לקטר או להציע משהו שישפר.
 
כל הכותבות והכותבים אחראיות ואחראים בילעדית לתוכן הדברים המפורסמים אצלנו על ידם. מערכת עיתון ברשת נקודה קום עשויה להסיר תכנים במידה ויגיעו תלונות מוצדקות על הגיגים שאינם ראוים, חוקיים או מדוייקים.

המערכת פועלת באופן דמוקרטי ושוויוני, ולכן צוות הכותבות הקבועות והכותבים הקבועים חולק ברווחים. בנוסף, עיתון ברשת נקודה קום מפעיל מדור לכותבים אורחים, וגם מספק מדור לקוראות שכותבות ולקוראים שכותבים.

אנו מאפשרים לכולן וכולם להביע בחופשיות את דעתן ודעתם, אבל בכבוד ומבלי לפגוע בזולתן וזולתם.
תוכן פוגעני או כזה שאינו נמצא ראוי יוסר, מסרים זדוניים שידווחו למערכת יחסמו. הצגת פרסומות אסורה.
לעיתון ברשת נקודה קום יש נוכחות ברשת החברתית בקבוצת פייסבוק ציבורית בשם: itonBareshet.com

פרטיות, חיסיון מידע וכבוד לזולת

מומלץ לעיין בתנאי השימוש וכן גם במדיניות הפרטיות שלנו. המפורט בקישורים נועד להסביר את הדרך בה אנו שומרים על חיסיון המידע ותרבות השיח הציבורי לטובת כולם וכולן. 

הצוות

מייסד, עיתונאי ועורך ראשי: דר’ רון קראוס.    דוא”ל: ron@itonbareshet.com
מייסד, עיתונאי ושותף טכנולוגי: אליאור סרור. דוא”ל: elior@itonbareshet.com

בשיתוף עם חברת גלובל סולושן שפיתחה ומתחזקת את אתר העיתון

דוא”ל מערכת העיתון: office@itonbareshet.com

דילוג לתוכן