ניו יורק ניו יורק

ניו יורק ניו יורק

מגדת נהר ההדסון ברחו הזונות בשעת בוקר מוקדמת. זה היה ביום הראשון הקדוש של הנוצרים. בשעה שרציף המציאות רחש איטלקים, שקנו משקפיי ריי – בנד וקופסאות אלקטרוניות אחרות, כדי להבריח במטוס שלהם שייצא מכאן בעוד זמן.
הגברים השיקריים במכונית שלי, אמרו שזה איחס נוראי והיו מעדיפים שיחתכו להם ולא להיות עם פשוטות הרגליים, שרצות ברציף ומראות מפשעתן לכל מי שכסף ירוק בכיסו. נושאת מטוסים אחת, עמדה בשקט. המלחים שלה בטח גמרו עניינם במקום אחר. אנחנו שבאנו להציץ קנינו רק טייפ מיניאטורי כדי להקליט בו את כל הרחשושים הבלתי חוקיים בארץ הקודש הפרטית.
אחר כך ברחוב סאסקס מצאנו ליד שוק פשפשים מציאות יותר זולות. איש ההתמצאות שהנהיג אותנו אמר שהכל ציפוי וחיקוי מזוייף.
לא חשוב מי האמין למה ומדוע. העיקר היה לא לחטוף כאב ראש מרוב שטויות.

מלכה שחם-דוראון

בהכשרתה מלכה שחם-דוראון היא מורה לספרות ועיתונאית. מלכה הייתה מורה מוערכת ונערצת על ידי תלמידיה בהדסים, בתיכון חדש ובית ספר שרת בנתניה, וגם במצפה רמון. כמו כן, היא לימדה שנתיים במחלקה לסוצולוגיה. בפולנית, כתבה בעצמה את הסילבוס של לימודי עברית, הכרת היהדות, חגי ישראל, הכרת מדינת ישראל, ולימודי שואה באוניברסיטת ז'שוב בפולין. באוניברסיטת תל אביב מלכה למדה עיתונות אצל שלום רוזנפלד, טומי לפיד, ישראל זמיר ועוד. מלכה כתבה במקומון חדשות נתניה, בהשבוע בנתניה ואחר כך ברשת ידיעות תקשורת וגם ב-העולם הזה. היום יש לה טור בשם- כל מה שיש בעיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן