על צביעות, התלהמות ויהדות

על צביעות, התלהמות ויהדות

לפעמים כלבי הצייד הזריזים קצת שוגים ונובחים על העצים הלא נכונים. הדבר הזה מבלבל את הציידים שכן בעלי החיים נראים נאמנים, נרגשים ומשוכנעים, אפילו שהם לגמרי טועים והעץ רק מכיל עלים ירוקים.

ציטוט:

סמוטריץ’ והחרדים במתקפה על נתניהו שהתקשר ללינוי אשרם במהלך השבת: “פגע בהמוני יהודים”
ראש האופוזיציה פרסם סרטון שבו נראה מברך את מדליסטית הזהב הטרייה לפני צאת השבת – וספג ביקורת חריפה משותפיו הטבעיים, שהוציאו הודעות גינוי • סמוטריץ’ עקץ: “עצוב שיש מי שמנצלים את המדליה לצחוק על השבת ושומריה” • דרעי: “נתניהו פגע בשותפיו הנאמנים” • “היה מצופה ממנו לנהוג כמו בנט והרצוג”, כתבו גפני וליצמן • הליכוד בתגובה: “טעות טכנית, מצרים על כך”

עד כאן ציטוט שמראה כיצד עושים קרדום פוליטי מהיהדות, כנראה מתוך שאפתנות, צביעות או אנוכיות.

מעניין שהחרדים הצעקניים שמתחזים לכשרים מכוונים את זעמם הצדקני והארסי כנגד הנאשם בפלילים, שלא ביצע תרגילים אתלטיים מרהיבים או חולל עם חישוקים בלבוש מינימאלי בפני מאות מליוני צופות וצופים נלהבים בעודו מחלל ימים קדושים ברבים.

למה המתחזים ליהודים לא צורחים על הזוכה במדליית זהב מדהימה שייצגה את המדינה בשבת, בעודה לבושה בלי הרבה צינעה, ואפילו אין פיאה או שביס צנוע לראשה? זה פחות פופולרי לצרכי פוליטיקה? הרי ביבי המדושן לא קיפץ בשמלה חשופה וחילל את השבת הקדושה, רק עשה שיחת נימוסין קצרה עם הזוכה הצעירה?

למה האפליה? מה, המתחזים לכשרים מפחדים לצעוק על אשה שהביאה גאווה גדולה לאומה? לזעוק כנגד נאשם שכנראה יורשע זה לא ממש חוכמה גדולה.

קישור למאמר ב- N12.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן