משבר גלובאלי מפריע לתחביב מוזיקאלי

משבר גלובאלי מפריע לתחביב מוזיקאלי

עוד שיר אחד, שכנראה יוקלט בשבוע הבא, יספיק לעכשיו. סך הכל, אי אפשר רק להשתעשע עם החצוצרה בזמן שצריך לטפל במצב העולמי שטרם הוטב. ההפרעה המצערת בתוכניות אירעה בגלל שלצאר הרוסי האמיץ, התרבותי והנימוסי לפתע התחשק לשלוח חיילים לאיזה קרב.

בשלב זה נוספו רק כמה נעימות מהקלטות ראשוניות קצת חפוזות, ולכן הן עדיין לא ממש מקצועיות, מבושלות ומושלמות, מה לעשות. בחיים צריך ללמוד להתמודד עם בושות או תקלות ולא להפסיק לנסות לשפר את התוצאות.

יתכן שזה לא ממש בסדר לטפח תחביבים מוזיקליים בזמן שבאירופה המונים רבים מאוד סובלים, מפחדים וניפגעים, אז כנראה שתבוא בשבוע הבא רק עוד נעימה בודדה שתושלם בחופזה.

אולי באביב כבר לא נחשוב על טנקים ואזרחים אומללים ויהייה זמן וחשק לנסות לנגן עוד כמה שירים שמחים, עליזים, רומנטיים או סתם נוגים.

במילים אחרות, כשהתותחים רועמים, קצת קשה להתרכז בהאזנה לצלילים אחרים. מצד שני, אולי מוזיקה קצת תרגיע את המודאגות והלחוצים.

למטה רשימת הלחנים הטריים, שכאמור, אחר הקלטה אחת עדיין אינם מבושלים ומושלמים.

Autumn Leaves (2022)

הצל ואני (2022)

All of Me (2022)

Erev Kachol Amok

That Was Your Mother (Trumpet over Paul Simon CD)

Od Sipur Echad Shel Ahava (Trumpet over Zehoo Ze)

אל תשטה באהבה Al Teshate Baahava

שלום לך ארץ נהדרת Shalom Lach Eretz Nehederet

Un Dia En Tus Atrios

לב טהור Lev Tahor

שתי הנעימות האחרונות הן מקוריות ונכתבו על ידי יוחנן כהנכה, שעלה אלינו מדרום אמריקה אחרי קריירה ארוכה של שירה ונגינה בגיטרה, והוא מלחין וזמר בכלל לא רע.

בקיצור, בקישורים ניתן להאזין לקצת מוזיקה אם אין תעסוקה יותר חשובה, אבל זו כמובן לא חובה.

הנה קישור לאתר עתיק בשם- JazzDoctors. ההקלטות הרעננות שלעיל וכמה נוספות מופיעות שם במרכז העמוד, והן בכוונה שונות ומגוונות, שכן יש אצלנו המון עדות, תרבויות וסיגנונות.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “משבר גלובאלי מפריע לתחביב מוזיקאלי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן