עזרה מהספה

עזרה מהספה

כתיבה בסיגנון אישי, אמיתי וחושפני היא כנראה משהו קצת ייחודי. מה אפשר לעשות? לא הכל בחיים צריך להיות רשמי ובדמוקרטיה מותר לבחור באופן עצמוני.

נראה שרוב הכותבות והכותבים מדווחות ומדווחים על מה שאחרות ואחרות עושות ועושים, או סתם מבטיחים ולא מקיימים. הבכירות והבכירים בתקשורת זוכות וזוכים להשמיע פרשנויות, ביקורת, נבואות ודיעות לצופות ולצופים. במציאות, קצת קשה לדעת בודאות ומראש מה שלכאורה נקבע במרומים.

הרבה כזבים ושקרים זדוניים מופצים בכלי התקשורת השונים, והדבר הזה כנראה קורה מחמת היותם של הכזבנים הסידרתיים שנאשמים בשלל תיקים פליליים בילתי אמינים, שלא לדבר על החשד הרציני כנגדם בעוון מתן אישור לרמיסת המוני מאמינים שמחים לצרכים פוליטיים, או מכירת ביטחון מדינת היהודים בעבור ערימת מזומנים מרשימה במטבעות זרים כדי להישאר ממוקדים.

מטבע הדברים, הסיפורים הללו די מפחידים, מלחיצים ומדאיגים, וחשוב לסייע למדינת היהודים. מה שבאמת עוזר זה לשמוע דברים כנים, אמינים, אמיתיים, גלויים ונכונים

שליחות ושליחים של עבריינים מעבירות ומעבירים לציבור מסרים שגויים, פוגעניים, מאיימים ומזיקים, אולי בתקווה שהדברים הפסולים שאינם ממש יעילים יבטלו לחשוד המרכזי את שלל האישומים הפליליים.

מרצוני הדמוקרטי החופשי אינני מחלק כימיקאלים בריאים ומאושרים בעזרת מירשמים חוקיים וחתומים לסובלות ולסובלים, וגם לא חותך חולים בחדרי ניתוח נקייים. מצד שני, בשמחה אציע משירותי לזקוקות וזקוקים לשינויים חיוביים בחיים בגלל רגשות אישיים טורדניים שמפריעים.

עזרה נפשית מקצועית וסובלנית זמינה לכל המודאגות והמודאגים, ללחוצות וללחוצים, לעצבניות,ולעצבניים, למיואשות ולמיואשים, למתוסכלות ולמתוסכלים, לעגומות העצובות ולעצובים העגומים.

מה אפשר לומר? אולי יהייה ביקוש להצעה שכן לא נראה שכולן וכולם בארץ לגמרי שמחות ומאושרים. חוץ מזה, משלמים מה שרוצים ורק אם יכולות ויכולים לבזבז כספים על שלוות נפש, שהיא בדרך כלל ברשימת הדברים הפחות נחוצים.

זה לא באמת מסובך כל כך, אבל צריך באמת לרצות במהפך ולא להסתפק בתחושה של אדם מיואש ומדוכדך. אפשר לנסות לקבוע תור, ודי בקלות וזריזות לתקן את הקילקולים הרגשיים המטרידים ולחוש הרבה יותר מאושרות ומאושרים.

ללא ספק, מאז שהוקמה המדינה שלנו וזכתה לתחייה מפליאה היא זקוקה לרגיעה, שלום ושלווה. האומה שלכאורה נבחרה כבר באמת מספיק סבלה. אולי הצעת עזרה רגשית לבני המשפחה העברית זה משהו שיתרום לקהילה?

למעשה, יתכן שכל המטפלות והמטפלים בארץ יקחו דוגמא, ויציעו עזרה ללא עמלה לציבור למשך איזה חודשיים שלושה עד שהמצב קצת ירגע?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן