יבורך הקיצוני שהפך לציוני אחראי

יבורך הקיצוני שהפך לציוני אחראי

חשוב מאוד לחזק, להלל ולשבח התנהגות אחראית, בוגרת, מאופקת, מתחשבת ומוסרית, שכן זו בעצם עיקרה של התורה העברית.

ציטוט:

שגריר אוקראינה בישראל איבגן קורניצ’וק הודה היום (שני) לראש הממשלה נפתלי בנט על מאמצי התיווך בסוף השבוע בין רוסיה לאוקראינה. במסיבת עיתונאים שקיים, אמר השגריר: “מה שקורה אצלנו דומה למלחמת יום הכיפורים שלכם. אנחנו לא בטוחים אם זה מועיל או לא, אבל העובדה שראש הממשלה עזב את הארץ במהלך השבת כדי לדבר על שלום – זה חסר תקדים. אני לא מכיר דבר כזה שקרה בעבר”. קורניצ’וק הוסיף כי ממשלת אוקראינה רואה בירושלים מקום אופציונלי לקיום המו”מ עם רוסיה.

זמן קצר קודם לכן התייחס ראש הממשלה בנט לסוגיית קליטת הפליטים מאוקראינה, בפתח ועדת השרים לענייני עלייה וקליטה.”אסור שהבירוקרטיה הפנימית שלנו תציב מכשולים, אנחנו צריכים לדעת להפוך עולמות ולחתוך בבירוקרטיה כדי לעמוד במשימה ההיסטורית הזאת”, אמר ראש הממשלה.

עד כאן ציטוט.

אפשר רק להתפעל מתבונתו ואומץ ליבו של ראש הממשלה שלנו, שבתחילת דרכו השמיע גישה תוקפנית, סרבנית, מרדנית ואלימה, והיום הוא נוהג כאב אחראי לאומה כולה ואפילו פועל במרץ כדי להגשים את חזונה.

נפתלי שהתחיל את דרכו כקציו קרבי ולאומן קיצוני כנראה מאוד התבגר, התמתן והפך לדמוקרט ציוני. כבר כמעט שנה הוא פועל בזהירות, בשיקול דעת, בהתייעצות, ובחיפוש אחר הסכמה שתועיל לקהילה כולה.

חשוב להודות לראש הממשלה על שהשיקולים המדיניים, הביטחוניים, החברתיים והממלכתיים חשובים לו יותר ממניעים ומאוויים אישיים. בהחלט אפשר גם לומר- כל הכבוד, ו- תחזקנה ידך, ולקוות שיצליחו המאמצים.

קישור למאמר בכאן. קישור למאמר בשם- .מזניחים, כושלים ומאשימים. קישור למאמר בשם- בגידה בביטחון המדינה..

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן