אדמה חרוכה ומורשעת לקויה

אדמה חרוכה ומורשעת לקויה

והרי הודעה דחופה, בהולה, חשובה ומדאיגה: יש אפשרות קלושה שביום ראשון הדמוקרטיה תקרוס, האומה תחרב ותוותר כאן רק אדמה חרוכה. סך הכל, זה בדיוק מה שהמורשעת הלקויה אמרה שיקרה לנו אם כבוד המסובך בערכאה חלילה יודח מכהונתו הרמה עוד לפני הפסיקה.

ציטוט:

שרה נתניהו, אשת ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו, עומדת במרכזה של שערוריה חדשה. העיתון “ידיעות אחרונות” חושף כי נתניהו הוקלטה בשיחת טלפון שקיימה ביום שני עם פעיל הליכוד שמשון דרעי.

לדבריה, “ביבי הוא מנהיג שהוא גדול על כל המדינה הזאת, הוא באמת מנהיג בקנה מידה לאומי. במדינה הזאת כולם רוצים להישחט ולהישרף? יאללה, למה הוא צריך להתאמץ כל כך? נעבור לחוץ לארץ. שהמדינה הזאת תישרף. המדינה בלעדי ביבי לא תחזיק מעמד. אנשים כאן יישחטו”.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר על האפשרות המפחידה שמתארת המורשעת הלקויה בזעפנות, תוקפנות, התנשאות ונקמנות? האם יתכן שבלי כבוד הנאשם הפלילי מייד יקרוס החזון הציוני?

במציאות שלא מושפעת מרגשנות, אלימות מילולית וצרחות של סחטנות יש סיכוי שהדמוקרטיה תשרוד את השינוי, ולכן יתכן שתיאוריה הנוראים, הלוהטים והמופרכים של המורשעת המשכילה לא ראויים אלא לגינוי.

קישור למאמר בוואלה תמונה: וואלה. המאמר לעיל נשלח כתגובה למפורסם בקישור

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן