איומים מעידים על חרדות ופחדים

איומים מעידים על חרדות ופחדים

לפי הפירסומים המאיימים והמפחידים שצצים בעיתונים נראה שהאיראנים קצת מודאגים, שלא לומר מבועתים או חרדים.

ציטוט:

איראן מודיעה שתבחן מחדש את מדיניות הגרעין – ומאיימת: “בכוננות לשיגור טילים על ישראל”
על רקע החשש מתגובה ישראלית, המפקד הממונה על הביטחון הגרעיני באיראן מפזר שוב איומים: “ידינו על ההדק” • הוא הוסיף: “מתקני הגרעין האיראניים נמצאים תחת אבטחה מלאה נגד איומי צה”ל”

עד כאן ציטוט.

סך הכל, האיראנים יזמו תקיפה חצופה ועצימה שלגמרי נכשלה על מדינה רחוקה, ועכשיו הם כנראה נזכרו שעלולה לבוא לפשע החצוף שלהם תגובה.

קצת קשה להאמין שהאיראנים לא יודעים למה הישראלים מסוגלים כשהם עצבניים, והעובדה שהם פעלו כנראה מעידה על קבלת הבטחות מרגיעות לגיבוי ממי שרצח מאות אלפי מוסלמים סורים.

במקום לבקש יפה סליחה, לשנות גישה ולחפש פשרה האיראנים מנסים להטיל אימה, דבר שרק יחמיר את הבעייה שכן זה יבהיר לעולם שאין ברירה אלא לנטרל אותה.

לא בטוח שהצאר של רוסיה באמת רוצה שמוסקווה חלילה תראה כמו עזה רק בגלל איזה הבטחה למדינה אלימה שעוזרת לו לפגוע באוקראינה ואמריקה.

האיום האיראני לפתח נשק גרעיני אינו ממש מפליא, שהרי הם עובדים על זה מזמן ובאופן תמידי.
מה שקצת מוזר זו האמירה הפומבית, שכן היא בעצם מסבירה לעולם שיש סכנה הדורשת תשומת לב רצינית.

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בשם- מערכות הגנה והמערכה הקרבה. קישור למאמר בשם- רק למי שחטא יש סיבה לדאגה. קישור למאמר בשם- ברית הביריונים המפחידים.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “איומים מעידים על חרדות ופחדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן