אלימות משטרתית זו בעייה חוקית

אלימות משטרתית זו בעייה חוקית

מה קורה לדמוקרטיה כאשר נאשם בשלל תיקים פליליים ממנה פושע מורשע שהוא גזען, רודן ורשע לפקד על כל המשטרה?

ציטוט:

הסנגוריה הציבורית: תופעת האלימות המשטרתית רומסת זכויות אדם, יש למגרה.

בתגובה ראשונה על אלימות השוטרים בהפגנות, הטילה הסנגוריה את האחריות לכך על המחלקה לחקירות שוטרים, והדגישה כי זו “תוצאה של חוסר אכיפה כלפי שוטרים אלימים ופרקטיקה של סלחנות”

ציטוט:

מחאה מול בית רה”מ: רופאה בתפקיד נפצעה בעינה מפגיעת מכת”זית.

ציטוט:

שוטר דחף בכוח את כתבת חדשות 12 יולן כהן בהפגנה בת”א.
המשטרה השתמשה בכוח רב בהפגנה מול מצודת זאב ופרשים דהרו על המדרכות • אחד השוטרים תועד דוחף באלימות את יולן כהן שסיקרה את ההפגנה • “הותקפנו למרות שהזדהינו כעיתונאים – לא היה אפשר לפספס את המיקרופון”, תיארה כתבתנו.

ציטוט:

נהדף ונגרר בכוח: רופא שהעניק סיוע לאישה בהפגנה בתל אביב הותקף על ידי שוטרים.

ציטוט:

רוב תיקי החקירה נגד מתנחלים נסגרים ללא אישום.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? אולי הגיע הזמן להפסיק לגלות סלחנות כלפי עבריינות, שחיתות, חמדנות, סחטנות, תוקפנות ואלימות. סך הכל, התופעות הללו מאוד מסכנות את חזון הציונות.

למה המשטרה מצייתת לפקודות שאינן חוקיות ותוקפת אזרחים ואזרחיות אל מול מצלמות? אולי לחברי כנסת גסים, תוקפניים וכזבניים יש חסינות, אבל השוטרים מחוייבים לפעול לפי החוקים.

רצוי שהציבור יארגן תביעה ייצוגית כבירה כנגד המשטרה, שתכללו גם את הפושעים במדים שמצולמים נוהגים כעבריינים וביריונים, ואת העומד בראשה, זה הפושע הסידרתי שהןרשע בשלל תיקים קודמים וממשיך לבצע חטאים.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר במעריב. קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר במקו. קישור למאמר בשם- החוקים יעצרו את השוטרים? קישור למאמר בשם- פושע מורשע ומשטרה אלימה. קישור למאמר בשם- מערכה אזרחית להצלת הדמוקרטיה העברית. קישור למאמר בשם- תביעה ייצוגית כנגד משטרה עבריינית. קישור למאמר בשם- תהייה חקירה לאסון שגרם הפושע.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן