אמירה קטנה הפכה לנבואה שהתגשמה

אמירה קטנה הפכה לנבואה שהתגשמה

בסוף הפגישה האקראית הראשונה, הקצרה והיחידה שהייתה, עצרתי, הסתובבתי ואמרתי ליאיר שעכשיו הוא התקווה האחרונה.

סביר ששנינו חשנו הפתעה מהאירוע שבא ללא שום הכנה, ובזמנו אפילו עוד לא היה ידוע שהאמירה הייתה נבואה שתגשים את עצמה בתוך תקופה קצרה.

היום אפשר לספר שיאיר הינהן בהסכמה למשמע ההערה, ובדרך לחנייה הייתה הצדעה למאבטח של ראש האופוזיציה, שעמד ליד הרכב וחיכה.

היום אפשר לאחל לראש הממשלה החליפי ושר החוץ של המדינה שנה אזרחית מוצלחת, פוריה וטובה.

לפני איזה עשר שנים התחילו לעלות מאמרים והירהורים בעמוד הפייסבוק של אחד מהעיתונאים היותר בולטים ואהודים, ואחרי שבועות ספורים יאיר לפתע קפץ באומץ לביצת הפוליטיקה, כנראה במטרה לשכשך שם עם הכרישים בהנאה ולהושיע את מדינת היהודים מניזקם של עבריינים סדרתיים.

מאז הימים הראשונים כבר עברו כמה שנים, ונראה שאם עובדים קשה ולא מוותרים לפעמים מצליחים. רק צריך להיות קצת סבלניים, נחושים, ממוקדים, גמישים, קשוחים, מתוסכלים, מעוצבנים, מפוקחים, עיקשים ואמיצים, ולעיתים מתרחשים ניסים.

טוב שאת המדינה כבר לא מנהלים נאשמים בפלילים ועבריינים סדרתיים אלא אנשים ישרים, אחראיים, הגונים, שקולים, מסורים ואנושיים. צריך כנראה להודות לרב חסדו השוכן במרומים על החסדים הללו, ואולי גם לשליחיו המקומיים, שהם ישראלים טובים, דמוקרטים נחושים וציוניים פעלתניים.

קישור לראיון ב- N12. קישור למאמר בשם- הללויה! התקווה עוד לא אבדה. קישור למאמר בשם- הכנופיה הודחה והציונות שבה לנתיבה. קישור למאמר בשם- נראה שהמדינה שבה לחזונה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן