האומה כבר מספיק סבלה

האומה כבר מספיק סבלה

מאוד יתכן שבקרוב יהיו בארץ בחירות, ולאחר ספירת הקולות נדע את דעתו של הרוב. מי יודע? אולי נגלה שאנשים רגועים, מרוצים ומרגישים טוב?

ציטוט:

נתניהו צועד לעבר פתרון שהועיל לו תמיד: פיזור הכנסת והליכה לבחירות.

כשעסקת החטופים וגיוס החרדים דוחקים אותו לדרך ללא מוצא, קלף הבחירות עשוי להניב לרה”מ רווח כפול: סמוטריץ’ ובן גביר לא יוכלו להפיל ממשלת מעבר שתאשר עסקה עם חמאס, וגנץ ואיזנקוט יתקשו להימלט בזמן שהמדינה ממתינה לשיבת החטופים.

עד כאן ציטוט.

במגילה כתוב שישראל, מולדתו ההיסטורית של העם העברי, תהייה בית לאומי לכל יהודי. במסמך הממלכתי כתוב במפורש שחזון הדמוקרטיה הוא לשיוויון, ביטחון ושלום במזרח התיכון.

למרבה הצער, במקום לסור מרע, לעשות טוב ולבקש הסדרה בשכונה, על ההנהלה השתלטה כנופייה עבריינית, מרדנית וסרבנית שחטאה, פשעה, הסתבכה עד צוואר בשלל כיתבי אשמה ואחראית לאסון לאומי נורא.

אפילו שבתורה ובמגילה מוסבר ששלום ופיקוח נפש יותר חשובים מדיעה, גישה, חגיגה או יום מלא קדושה, וליהודים שכן מכבדים את החוקים ברור שאסור לעולל לרעך מה ששנוא עליך גם אם חשים דחף עז בגלל רצון בוער בנקמה וקשיים בשליטה מלאת גבורה, הביריונים שסוררים בהנהגה מצפצפים על החוקים ומנסים לעשות מה שהם רוצים.

פוליטיקה קצת דומה להצגה על הבמה. כל אחד רוצה תשומת לב והערכה, גם אם אין סיבה.

קישור למאמר בהארץ.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

3 thoughts on “האומה כבר מספיק סבלה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן