האמיצים מתקנים והעבריינים מסתבכים

האמיצים מתקנים והעבריינים מסתבכים

יש מנהיגים אמיצים שכנראה מאוד מפחדים לקחת אחריות על כשלים, משגים מזיקים או עוונות פליליים, והם מאשימים אחרים, מתפתלים ומתחמקים.

לעומתם של עזי הלב המודחים שמסובכים עד צוואר בהליכים שסתם נידחים, אלה העבריינים הסדרתיים שמסתתרים, חוששים ומכפישים אחרים, יש קצינים אמינים, אמיצים, הגונים ואנושיים שעושים כל מאמץ לזהות ולתקן כשלים ללא דיחויים.

ציטוט:

צה”ל יקים ועדת חקירה רפואית לנסיבות מותו של מפקד הנח”ל שרון אסמן
אל”מ שרון אסמן התמוטט במהלך אימון ויובא מחר למנוחות. בראש הוועדה שתחקור את נסיבות מותו יעמוד קצין רפואה בכיר, והיא תחקור את ההיבטים הרפואיים של המקרה. הוועדה תבחן גם את השימוש במכשירי החייאה ובטיפול הרפואי המונע

עד כאן ציטוט.

יתכן שזיהוי קילקולים ומניעת אסונות נוספים קצת יותר חשוב מלהתחמק, להכפיש ולהאשים.
חוץ מזה, כך נוהגים אנשים אמיצים ואחראיים, וכבוד הנאשם בשלל תיקים פליליים לכאורה סובל מפחדים קיומיים מתמידים כבר הרבה שנים. למעשה, זה מה שהוא בדרך כלל מספר למיקרופונים הסקרניים.

קישור למאמר בידיעות. קישור למקור האיור.

.ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן