החפיפה הקצרה עברה בקלות מפתיעה

החפיפה הקצרה עברה בקלות מפתיעה

כמו שכבוד ראש הממשלה החלופי כנראה כבר מזמן יודע, מאז תקופה מאוד ארוכה נעשה מאמץ מילולי מתמיד, עיקבי, טרחני וחפרני בניסיון נואש להסביר את טיבעו הנכלולי, הכזבני, האנוכי והזגזני של כבוד הנאשם הפלילי לפרהסיה האדישה.

זה לא ממש קל לעמוד לבד מול כל הקהל ולנסות לספר למאמינים השרופים שהם כנראה הולכו שולל. למעשה, עיקרה של תורה אינו שנאה, טיפוח טינה עזה ואיבה אלימה, ומתן כבוד לאחרים ורדיפת שלום אינם באמת סימן מובהק לבגידה, חטא או סכנה נוראה שהוצאה להורג בירי זדוני בגב היא דינה.

מה לעשות שהסתה מתמידה, ארסית, מפלגת, מפחידה, מקוממת, מרגשת, מתסיסה, מסעירה ואלימה מצליחה לעורר את יצרי הפרהסיה? כנראה שבגלל הלעיל נכתבו ההסברים בתורה.

צריך לרדוף שלום, לעשות טוב, לסור מרע ולבקש הסדרה רגועה, חלילה לא לעסוק במלחמה מתמידה, גזענות, הפחדה, התנשאות או שינאה מזיקה. מי במשך המון שנים קידם ערכים פסולים, מסעירים ומזיקים שלגמרי סותרים את תורת היהודים מטעמים אנוכיים? מי יודע? יתכן שבגלל שלל החטאים והמישגים הסדרתיים באו לכבוד החושש מאיומים קיומיים כל האישומים הפלילים והסיבוכים המישפטיים.

הכל ברצונה של השכינה שבמרומים. ללא קשר, המתחזים לכשרים שמסובכים בהליכים כנראה חשים קצת מודאגים, אבל יתכן שיש לזה סיבה טובה, שכן בתורה מוסבר די במפורט למאמינים מה קורה לחוטאים. נו? מה הפלא שהם זועקים, צורחים, רוטנים ומפחדים?

אין שום צורך שכבוד ראש הממשלה יבזבז הרבה זמן ביחד עם הנאשם המצפה בחרדה זעופה להרשעה. סך הכל, על פי החוק ראש האופוזיציה נחשף לכל מה שקורה במדינה כל שבוע, גם למה שלא ידוע לפרהסיה מחמת הצינעה, ושר הביטחון כבר שומר עלינו בעירנות מלאה ובעזרת כיפת ברזל הנפלאה בהצלחה רבה יומם ולילה.

לפיכך, אין באמת צורך בחפיפה ארוכה, בצביעה סגולה, בייבוש בלשכה, באיומים או בסחיטה, בגיהוץ, בתלייה או בתסרוקת נאה.

מה שחשוב זה בעיקר פינוי זריז של הדירה ששייכת למדינה, והשארת התשורות שניתנו לאומה שם, כדי שבמקרה לא ילקחו על ידי המורשעת הלקויה, זו שבפעם שעברה כנראה קצת התבלבלה ובשגגה תמימה עברה על כל הערימה, קרעה ופתחה, בחרה בקפידה, ולקחה רק מה שהכי בא לה.

קישור למאמר בידיעות

מה שלעיל נשלח כתגובה למאמר בקישור

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן