הרודנים העברייניים די דומים

הרודנים העברייניים די דומים

מעניין שיש דימיון בין הסולטאן התורכי ירום אפו לבין הנאשם הפלילי המקומי, זה שלאחרונה הודח והוא גם חשוד בבגידה בביטחון הלאומי בעבור רווח אישי.

ציטוט:

“מוקד שינויי אקלים”: יוון וטורקיה לא מצליחות לעצור את שריפות הענק.

ביוון מתקשים לבלום את האש המתקרבת לאתונה, ונזירים פונו בכוח מאי הסמוך לבירה. “המצב קריטי ביותר”, אמר רה”מ, אחרי שאדם ראשון נספה בשריפות. בטורקיה, האופוזיציה תקפה את ממשל ארדואן אחרי שנחשף כי נעשה שימוש רק בחלק קטן מתקציב השמירה על היערות. “סוג של בגידה”.

ציטוט:

מי ישלם על מחדל השריפה בכרמל?
מבקר המדינה פרסם את טיוטת הדו”ח שלו ונתניהו וישי כבר מזדרזים להסיר אחריות.

ציטוט:

מי אחראי על הר מירון: הקב”ה או השר?
האסון במירון הוא מיקרוקוסמוס ליחסי דת ומדינה וחרדים־חילונים. ההילולה היא אירוע המוני שבו המדינה מתפקדת כספקית שירותים בלבד, ואילו הבעלים האמיתיים בשטח הם חצרות החרדים. ככה זה כשנתניהו שרוי במאבק חייו על השלטון.

ציטוט:

הנזק שגרם נתניהו למלחמה בגרעין האיראני מתגלה – בנט ייאלץ להתמודד עם ההשלכות.

עם עזיבת נתניהו את תפקיד ראש הממשלה, התברר כי טהראן קרובה מתמיד לפצצה גרעינית. נתניהו הוזהר על ידי בעלי המקצוע לאורך הדורות כי הוא משחק באש, אך דחה בבוז את ההתרעות. כעת, מחליפו יצטרך להתמודד עם המצב בביקורו בוושינגטון בחודש הבא.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? מהמצוטט נראה די ברור ששליטים גאוותניים, מתלהמים, נכלוליים, אנוכיים וחסרי התחשבות לא אוהבים לקחת אחריות על כשלים. מי יודע? אולי זה מראה שהם אמיצים, ישרים, מושלמים והגונים.

כמה טוב שאצלנו כבר נעשו שינויים דמוקרטיים חיוביים והתחילו לחקור חלק המחדלים. למרבה הצער, אצל התורכים עדיין סובלים.

קישור למאמר בוואלה. קישור לעוד מאמר בוואלה. קישור למאמר בידיעות.

.ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן