יש אבטחה במתקן כליאה?

יש אבטחה במתקן כליאה?

מי שדיבר באופן תמידי על תחושת האיום הקיומי שלו בציבורי אבל לא ניטרל את הסיכון הלאומי שוב חושף את חששותיו ודאגותיו בפומבי? למה? זה גברי?

מה, אין לנאשם המבועת מספיק ממון באופן אישי כדי לשכור איזה מאבטח אימתני כדי שישמור על המשפחה המפוחדת, זו עם ההרגל המגונה להיות בסיבוך משפטי?

ציטוט:

נתניהו: חושש מהסרת האבטחה הצמודה מבני משפחתי, זה בעייתי ומסוכן מאוד.

ראש האופוזיציה התייחס בריאיון בערוץ 14 לפרסום בוואלה! על הסרת שירותי האבטחה ממשפחתו בחודש הבא, ואמר כי הוא חושש מכך. “אנרכיסטים אומרים במפורש, לא בתחנת דלק, ‘מחכים שיורידו לכם את האבטחה ונהרוג אתכם'”. לפי גורמים במשרד רה”מ, לא הוגשה בקשה להארכת האבטחה.

עד כאן ציטוט שלכאורה מעיד על חשש מפוחד מאיזה סיוט או ביעות.

רבין לא באמת היה בוגד אלא עושה שלום ומשחרר ירושלים. לעומתו, מישהו הסית לשנאה מזיקה בעזרת הפחדה ללא סיבה ואישר למכור צוללות מסוכנות למצרים. מי סתם הפיץ חרדה ושנאה שגרמה לאסון נורא?

האם יש בארץ המון הפגנות שמאל פרועות, משולהבות ואלימות עם תמונות מחרידות, חבלי תלייה וארונות? רבני התנועה הקיבוצית הוציאו פולסה נוראה בטענה לבגידה? הקיבוצניקים מזבלים ומגדלים בשדות עשבים שוטים ורצחניים?

מדוע יש למשפחה העבריינית עם הסיבוכים המשפטיים תחושה שהעם לא אוהב אותה או חלילה רוצה ברעתה? חוץ מזה, אם יש כזה חשש ותחושת בעתה ומועקה, בקלות ניתן לממן חברת אבטחה.

אחרי ההרשעה, המדינה כנראה תממן הגנה יומם ולילה למי שישב בטוח ושמור במתקן כליאה שסביבו חומה עם אבטחה.

קישור למאמר בוואלה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “יש אבטחה במתקן כליאה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן