כזבנים לפעמים משקרים?

כזבנים לפעמים משקרים?

כנראה שרק פוליטיקאים חסרי ניסיון או כאלה שמשתוקקים או משתוקקות להנות ממנעמי השילטון ללא קשר לחזון לציון ולקול ההיגיון מתפתים להאמין לכזבן סידרתי שנאשם בשלל תיקים פליליים ויסיים נעול בתא קטון.

יכול להיות שהבגידה המפתיעה ביאיר וההבנה שאסיר לא ממש מסוגל לחלק תפקידים ממלכתיים ממקומו מאחורי סורגים גרמה לגיבור האחרון ששוקל בגידה בתקווה לקידום בעבודה לקצת היסוסים.

מי יודע? אולי מישהו סיפר לו שקצת קשה להאמין לכזבן נכלולי ואנוכי שיורשע בבית דין?
ציטוט:

בליכוד מנסים לקדם עם אורבך את עסקת הפרישה, הוא מסנן את השיחות מהם.

בכירים במפלגתו של נתניהו מנסים ליצור קשר עם הח”כ מימינה, אך הוא ניתק מגע. לדברי גורמים המעורים בפרטים, אורבך מבין שבליכוד מעוניינים בבחירות, ולא בהקמת ממשלה בכנסת הנוכחית. לכן, הוא חושש כי ההצעה שקיבל לא תקויים.

עד כאן ציטוט שכנראה מעיד על התפקחות.

אז מה, כזבנים לפעמים משקרים? מדהים. אולי יש שמתפתות ומתפתים לחשוב שהנאשם בפלילים יחלק תפקידים רמים ונחשקים, אבל בהחלט גם יתכן שהוא יעצר עד תום ההליכים.

שווה לפרק ממשלה בעבור עבריין ששקוע עד צוואר בכיתבי אשמה וגם חשוד בבגידה בעבור עמלה? אסיר פלילי יהפןך לסדרן עבודה בממשלה? חבירה לעבריין סידרתי זה צעד מוסרי, הגיוני וגאוני?

פעם יאיר ניסה לבדוק אם ניתן להאמין למי שמבטיח ואז עושה מהצהרותיו והתחייבויותיו צחוק. למרבה המזל, מי שישים גבול לפושע המזיק זה החוק.

אולי אפשר לומר באופן נימוסי שמי שמהמר על נאשם פלילי שם את יהבו על קרן הצבי. חוץ מזה, הדבר גם לא ממש הגיוני או נראה טוב בציבורי. מצד שני, יתכן קשה לעמוד בקסמיו האישיים של מוכר רהיטים רהוט שמסובך בשלל תיקים פליליים.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- נאשם בפלילים מוכר חלומות לתפקידים. .

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן