מדינת ישראל מאשימה נוכל

מדינת ישראל מאשימה נוכל

כנראה שמשיח בן דויד בקרוב מאוד יבוא אלינו בדהרה קלה. זה יקרה כשהוא מגיע רכוב על בהמה לבנה שאינה כשרה לאכילה בגלל הפרסה, ובטח תהייה לנו חגיגה גדולה, צוהלת ושמחה.

ציטוט:

מדינת ישראל נגד בנימין נתניהו: כתב האישום – המסמך המלא.

לאחר שראש הממשלה משך את בקשת החסינות, הוגש לבית המשפט המחוזי בירושלים כתב האישום בפרשות 1,000, 2,000 ו-4,000 נגדו ונגד הנאשמים האחרים: ארנון נוני מוזס, שאול אלוביץ’ ואשתו איריס.

עד כאן ציטוט שכנראה מעיד על מה קורה כשעוסקים באופן מתמיד בעבריינות ושחיתות.

כיתבי אשמה במרמה, שוחד והפרת אמונים לא ממש מתאימים למי שנשבע לציית לחוקים, וגם יש שתי ועדות חקירה שיביאו סיפורים הרבה יותר חמורים, שכן הם ידונו בסיכון ממשי של חיים.

בלי העבריין שיפריע להצגה מעל הבמה האומה תשוב לחזונה, תורתה ונתיבה, זה שלא כולל הזנחת הקיצבה לקשישות ולקשישים אלא על מתן כבוד למבוגרות ולמבוגרים, לא ממליץ על הפרחת כזבים, מרמה, שוחד, הפרת אמונים או מצווה על אישור מכירת כלי נשק מסוכנים בעבור רווחים אישיים בלי שבמשרד הביטחון יודעים.

מי אמר שלא מתרחשים בעולם ניסים מופלאים? בדרך פלא, איכשהו חלק מהיהודים ניצלים מניזקם של רשעים, זדים ופושעים מסוכנים, שבכל דור באים.

קישור למאמר בדמרקר.קישור למאמר בשם- הרבה הצלחה לראש הממשלה הבא.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן