מזמורים לחגים, מועדים ונופלים

מזמורים לחגים, מועדים ונופלים

אחד מי יודע.

נאשם כזבן, זגזגן ועבריין, דיינו.

שתי ועדות חקירה ממלכתיות שיאשרו את מה שמזמן ידוע לפרהסיה, דיינו

שלושה כיתבי אשמה וסיכוי לא רע להרשעה בערכאה, דיינו.

ביד חזקה ובזרוע נטוייה, באותות ובמופתים, במורא גדול ובעזרת שופטות אמיצות ושופטים גיבורים עשויים לבוא לנו ישועות, ולהתחולל בארץ הקודש נפלאות וניסים.

מקסימום זה לא יקרה כמצופה, נחזור להשמיע תחנונים חילוניים למרומים. סך הכל, הכל ברצונה של השכינה השוכנת במרומים. לנו אין הרבה השפעה או שליטה בדברים.

מצד שני, אפשר גם לנחש ניחושים או להמציא דברים דימיוניים.

הנאשם הפלילי בגד בכל שלושת נשותיו באופן סדרתי. זה מראה שהוא אחראי, צח, ישר ונקי?

לאור ההיסטוריה שכל הזמן חוזרת על עצמה, יש אפשרות די סבירה שמי שבגד בכל נשותיו עשה דבר דומה לאומה כולה על אף שבועת הנאמנות שניתנה, אבל כאמור, זה רק ניחוש פרוע. לפיכך, נמתין עם השירה עד לפרסום מסקנות ועדות החקירה ולהודעה על הכרעה בערכאה.

קישור למאמר בשם- הנאשם התדרדר והמצב השתפר. קישור למאמר בשם- נפילה מעוררת תקווה לשקיעה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן