מינוי ראוי

מינוי ראוי

מי הגאון שלמרבה התימהון החליט שאדם שהיה שר הביטחון לכאורה לא מסוגל לנהל מערכת מורכבת או להגן על ציון מחמת היותו כביכול חסר ניסיון או כישרון? נו, טוב. התירוץ המשונה הזה היה לגמרי חסר היגיון, ובקרוב כנראה שיעשה הדבר הנכון.

ציטוט:

ציר עוקף ועדת מינויים: גנץ יביא את מינוי פרץ ליו”ר התע”א לאישור הממשלה.

לאחר שועדת גילאור פסלה את מועמדתו של עמיר פרץ ליו”ר התעשייה האווירית, שר הביטחון יביא בשבוע הבא את מינויו לאישור הממשלה • במערכת הפוליטית יש תמיכה במינוי מכל הצדדים: הן בממשלה, הן באופוזיציה, וגם היועץ המשפטי לממשלה תומך במינוי למרות החלטת הוועדה.

ציטוט:

למשימה הבאה למען המדינה, שיגשוגה ושלומה עמיר מביא עימו הרבה מאוד ניסיון, תבונה וידע. בעזרת השם, נבורך בעוד שנים רבות של עשייה למען ציון.

יתכן שמי שבטעות סבר שלשר הביטחון אין ניסיון יחוש קצת עלבון, יספר שהוא אינו היסטוריון או סתם לא קורא עיתון. מה לעשות. לפעמים לומדים מכאלה דברים איך בפעם הבאה להימנע מביזיון.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? זה מצויין שאנשים מצויינים ימשיכו לעשות דברים מצויינים בעבור הישראליות והישראלים, ממש כמו שכבר עשו במשך עשרות שנים.

גילוי נאות: מזה זמן רב אני מעריץ, מכבד ומוקיר את עמיר, שאותו אני קצת מכיר. לפיכך, יתכן שכל מה שנכתב למעלה מושפע מהאהדה והחיבה הקיימת בי כלפי מי שפעם היה קצין צעיר, ובזכות תבונתו, מירצו ורוב פועלו הפך לציוני מאוד בכיר.

קישור למאמר בגלובס. קישור למאמר בשם- לשרי ביטחון יש קצת ניסיון? קישור למאמר בשם- פסילה פסולה, שגויה ותמוהה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “מינוי ראוי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן