ממציאים סיבות למהומות

ממציאים סיבות למהומות

כידוע ליודעות ויודעים, כזבנים סדרתיים נוהגים להפריח שקרים לצרכים אנוכיים, כנראה בתקווה שהאזרחים לא זוכרים, לא חושבים ולא מבינים.

מה לעשות, אפילו נאשמים בפלילים לפעמים טועים. האזרחיות אינן באמת משעממות ולא מעניינות, ולא כל האזרחים מאמינים לנוכלים זגזגניים וחלקלקים שמסובכים עד צוואר בהליכים משפטיים.

במציאות, לציבור בעצם יש הבנה לא רעה לגבי טיבה של שחיתות, רמאות, נכלוליות ועבריינות. למעשה, בדיוק בגלל זה המדינה הגישה כיתבי אשמה כנגד מי שלכאורה עשה טעות אחר שטות מתוך אנוכיות, חמדנות ותאוותנות.

ציטוט:

החלטות ממשלה

הצעת חוק הספקת החשמל (הוראת שעה) (תיקון – הארכת תוקף), התשע”ה-2015 של חה”כ איימן עודה ואחרים (פ/895)

מספר החלטה  2227

יחידה מזכירות הממשלה

ממשלה הממשלה ה- 34, בנימין נתניהו

עד כאן ציטוט.

בעברית קלה, הסרבנים שמתנגדים לחזון המדינה יזמו מהומה מזיקה, גזענית ופרועה במליאה, אבל למרבה המבוכה הם עצמם הסכימו בעבר לתוכנית זהה.

בפועל, הסדרת אספקת החשמל אושרה בעבר על ידי הנאשם בשלל כיתבי אשמה, אבל הוא כנראה קיווה שהציבור סובל משכחה. נו? כמה אמין נשמע מתנגד צרחני לתוכנית שאושרה על ידיו וחבריו בממשלת ימין?

קישור לאתר ראש הממשלה. לפוסט בפייסבוק.קישור לממר בשם- צוללות זניחות והאשמות משעממות. קישור למאמר בשם- הריגה ללא כוונת תחילה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “ממציאים סיבות למהומות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן