נוכלים חוטאים, מסתבכים ונופלים

נוכלים חוטאים, מסתבכים ונופלים

מסתבר שלא סתם שררה חיבה וידידות מופלאה בין המודח שיורשע לבין מי שהזיק לאמריקה בעודו בשררה, וכנראה שגם הוא יסתבך בערכאה אחרי שלכאורה חטא.

מי יודע? יתכן שלעבריינים כוחניים, רברבניים, מהודרים, כזבניים, גאוותנים ואנוכיים יש ערכים משותפים.
למעשה, יחסי נאמנות וקירבה שוררים גם בין חברי הכנופייה המקומית שהודחה, שהרי עד היום הם מקפידים ומקפידות לתת סיוע ותמיכה לפושע שנאשם בשלל כיתבי אשמה ובעתיד יורשע ויוכנס לתא.

ציטוט:

הוועדה החוקרת את הפריצה לקפיטול: “חשד סביר שטראמפ מעורב במעשים פליליים”

האירוע שטלטל את אמריקה ממשיך להדהד. הפעם מדובר בהכרזת הגוף שחוקר את הסתערות תומכיו של הנשיא לשעבר על הקונגרס בינואר אשתקד, שהודיע – ראיות ומידע שהוצגו מעלים חשד סביר שטראמפ ומקורבים אליו מעורבים במעשים פליליים או בפעולות הונאה.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? אולי יש מופתעים או מופתעות מהסיפור המוזר, אבל טיבעם הנכלולי של הפושעים הסדרתיים בעצם כבר מזמן מוכר.

מי ששגה, טעה, רימה, פגע או סתם חטא בכוונה לכאורה ציפצף על חוקי המדינה והתורה, ולמעשים פסולים שכאלה יש תוצאה שאינה תמיד נעימה.

העבריינים הבינלאומיים שהסתבכו, כשלו והודחו כנראה קוראים להנאתם בעיתונים, ואת זה עושים ועושות גם האזרחיות והאזרחים. טוב שכולם יראו מה קורה לחוטאים אנוכיים, ואולי זה ירתיע את האחרים.

קישור למאמר בכאן.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן