סתם להבעיר בלי להסביר?

סתם להבעיר בלי להסביר?

יתכן לשרת ההסברה יש בעייה, שכן על אף צרחנותה הגסה, הבוטה והאלימה משום מה לא שומעים מימנה.

מדוע המסבירה הלאומית לא יוצאת למיקרופונים הסקרניים ומספרת שהכנופייה העבריינית יצרה סכנה גדולה לאומה רק כדי למלט פושע סידרתי מהרשעה? מה, היא לא גאה במצב הנורא שנוצר במדינה? הרי הבוס שלה בשליטה מלאה?

ציטוט:

14 מיליון צפיות בציוץ מול 0 הסברה: כך הפכו אירועי אל אקצא למחדל תקשורתי.
מיד לאחר הקמת הממשלה, פיטרו אנשי נתניהו את מנהל מערך ההסברה. התפקיד לא אויש, ושרת ההסברה דיסטל לא נוכחת באירוע. אל מול כל אלה: סרטוני השוטרים מכים מתפללים במסגד התפשטו כאש בשדה קוצים.

עד כאן ציטוט.

יש אפשרות ששרת ההסברה לא רק שותקת בגלל הבושה. למעשה, זה קצת קשה להסביר שיש סיבה טובה לבצע פשע שמזיק לקהילה או שקיימת עילה חשובה להצית מלחמה יזומה במטרה לסייע לפושע.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- מהומה יזומה מהווה סכנה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן