פתיל קצר, מדון וצער

פתיל קצר, מדון וצער

קצת קשה להאמין, אבל נראה הכנופייה העבריינית, הלאומנית, הגזענית, הכוחנית, הנכלולית, התוקפנית והקיצונית לא מגנה התנהגות גזענית, כוחנית, קנטרנית, הרסנית וזדונית?

למה זה המצב? מה אין לחברים שראשם נאשם בפלילים אלוהים? הם לא מבינים את עיקרי המסר בתורת היהודים, זה שמורה לנו לסור מרע, לעשות טוב ולא לסרב להסדרים שיצילו חיים?

ציטוט:

סגן השר סגלוביץ’ נגד בן גביר: “נחצים גבולות, לא שומע איש מהמחנה שלו נגד התנהלותו המחפירה.

בתום הערכת מצב, הוחלט לאשר את עלייתו של יו”ר עוצמה יהודית להר הבית, בתחילת חגיגות חודש הרמדאן. כחלק מהיערכות המשטרה, הוחלט כי עליית יהודים להר הבית בזמן ימי הרמדאן תצומצם, ותאושר בהתאם להערכת מצב יומית.

עד כאן ציטוט.

מה ניתן ללמוד מהתנהלותו המסוכנת, המתריסה והנפיצה של חבר כנסת עם הנטייה לנפנף בנשק ולהפחיד עובדים קשיי יום במגרש חנייה אחרי שחנה לא כשורה כדי חוש עוצמה וגבורה?

מה ניתן להבין מכך שאף אחד בכנופיית הימין לא קם לגנות את הדברים הפסולים והמסוכנים שעשויים להוביל למהומות דמים?

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם: הגזען הלאומן הוא פחדן?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “פתיל קצר, מדון וצער

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן