תיקונים ימנעו עימותים נוספים

תיקונים ימנעו עימותים נוספים

כמה טוב שהנשיא האמריקאי הוא ציוני, דמוקרטי, מעשי והגיוני.

ציטוט:

ביידן לנתניהו: פתרון שתי המדינות הוא התשובה היחידה לסיום הסכסוך.

נשיא ארה”ב ג’ו ביידן אמר היום (חמישי) שהבהיר לראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו כי “פתרון שתי המדינות הוא התשובה היחידה לפתרון הסכסוך הישראלי-פלסטיני וכיבוש עזה יהיה טעות”.

ציטוט:

במציאות, אין אפשרות לחסל את כל מי שאינו אוהב ישראל, אבל אם רואים סכנה מותר לנו לנטרל מחבל. מצד שני, הסדר אזורי יראה בפומבי שאנו מוכנים לשלום הגיוני עם כל מי שהוא אנושי ולא רצחני.

שלום אזורי ימנע נזק נוראי. מי שמוכן לחיות לצידינו מוזמן. השואפים להשמידנו שמים עצמם במצב מסוכן.

עד כאן ציטוט.

בהחלט צריך לעשות הסדרים עם המתונים, ואין ברירה אלא לנטרל את המופרעים האלימים. למעשה, זה בדיוק מה שכתוב בתורה ובמגילה שהקימה מדינה ליהודים.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- מדינה למתונים ועונש לפושעים. קישור למאמר בשם- הסדר אזורי ימנע עימות הרסני.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן