הציונות הדתית קצת גזענית?

הציונות הדתית קצת גזענית?

מדינות דמוקרטיות מידי פעם נותנות לאזרחים ולאזרחיות הזדמנות לגשת לבחירות, שכן רעיון השוויון גם כולל את האמונה שחשוב להתחשב בכל הדיעות.


במדינת היהודים יש קצת בעייה עם ההליכים הדמוקרטיים, כנראה שזה בגלל שבעזרת הסתה לשנאה שאינה עיקרה של תורה על ההנהגה הישראלית השתלטה למשך תקופה יותר מידי ארוכה כנופייה עבריינית, סרבנית, קיצונית, כוחנית, שתלטנית, חמדנית ונכלולית.


למרבה המזל, לאחר הדחת החבורה המזיקה ראש הכנופייה תקע מקלות בגלגלי המדינה שכר מספיק סבלה ועשה ככל יכולתו הנכלולית לגרור את הדמוקרטיה לחמישה סבבי בחירות בתוך תקופה קצרה, וזאת לא לטובת המדינה אלא במטרה לחמוק מההליך הפלילי שכבר החל בערכאה ומההרשעה הצפוייה.


בקרוב שוב נקרא להצביע, וזה לא בגלל שהממשלה רעה, מושחתת או מזיקה, אלא רק בגלל שהעבריין פיתה נציגות ונציגים בעזרת שוחד פוליטי, אבל לפי תוצאות הבחירות הפנימיות שפורסמו ברבים הציבור לא ממש אוהב כאלה דברים.

מי שפעם בגדה במפתח כיפת ברזל, זה הציוני האמיץ שלחם בחיזבאללה שמאז יושב רגוע וגם דאג לשכר מינימום ופנסיה לעובדות ולעובדים, הושלכה לספסלים האחוריים, שהרי עכשיו כולם יודעים שנאמנות או אמינות לא כלולים אצלה בצדדים החזקים.

מסתבר שהנאשם בפלילים משתמש באנשים, משמיע הבטחות ופיתויים, ואחר כך זורק את התמימות והתמימים. למעשה, אפילו לראש הממשלה הטובה זה פעם קרה, וגם לשר הביטחון שהקריב אהדה למען ביטחון האומה, אבל מאז כולם כבר מבינים היטב את טיבעם של פושעים סידרתיים, שהם גם בוגדים אנוכיים.

ציטוט:

מבצע “עלות השחר” מחזק את יש עתיד בשני מנדטים על חשבון הליכוד וכחול לבן-תקווה חדשה – כך עולה מסקר פאנלס פוליטיקס למעריב לקראת הבחירות לכנסת ה- 25.

עד כאן ציטוט.

הפעם הבחירה תהייה קשה- נאשם בפלילים או אנשים שאינם מסובכים עד צוואר בהליכים משפטיים וחשודים בבגידה בביטחון היהודים?

מה משקף את החזון הלאומי יותר טוב? ציונות או סרבנות? שחיתות או נאמנות? הגינות או גזענות? מתינות או אלימות? מה דרכה של היהדות? עדיפים לנו דמוקרטים או גזענים? ציונים או עבריינים? קיצונים או מתונים? איך מחליטים? זה בכתובים?

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- גם הגזענים נסמכים על ערבים?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “הציונות הדתית קצת גזענית?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן