אולי יבוא ניסיון אחרון

אולי יבוא ניסיון אחרון

והרי הודעה מפתיעה, מטרידה, מדהימה ומעוררת פליאה:

נאשם פלילי, שהוא גם נוכל סדרתי ועבריין לאומי, כנראה ינסה לגרום נזק ממלכתי לאחרים למען רווח אישי.
כאמור, ממש קשה להאמין מה נאשמים עושים במאמץ נואש לחמוק מבית דין. מצד שני, אפשר אולי להבין את החרדות המוצדקות, הביעותים המציאותיים והפחדים המבוססים.

ציטוט:

הקלף האחרון של נתניהו נגד בנט.

נתניהו יכה בבנט ושותפיו בשבועות הקרובים בניסיון להוריד אותו לרף ארבעת המנדטים, ולהניח את קלף “ארבע יהלום” על השולחן הפוליטי, זאת בניסיון להניע רבבות תומכי ימין לרחובות בטענה לחוסר לגיטימיות שלטונית, בדיוק כפי שעשו הדגלים השחורים לנתניהו אך לפני כמה חודשים.

עד כאן ציטוט שכנראה מעיד על ניסיון אחרון למנוע את הרשעתו ומאסרו של המודח, זה שפעם נחשב למלך ציון. מצד שני, אפילו אורווה מלכותית זקוקה זקוקה לניקיון.

קישור למאמר ב- N12.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן