אולי-לא תגנבי אינו ציווי מקראי

אולי-לא תגנבי אינו ציווי מקראי

בפעם שעברה שהמשפחה המלכותית התבקשה לעזוב את הדירה ששייכת למדינה המורשעת הלקויה ארזה לעצמה מתנות יקרות שמבקרים ואורחים רשמיים העניקו לאומה, אפילו שהן אינן רכושה שלה.


אחרי מאמצים ותחנונים רבים בסופו של דבר הושבו חלק מהדברים, אבל כנראה שהוחזרו רק אלה שלא מצאו חן בעיני הגברת המלומדת, הרגועה והחמדנית עם התארים האקדמיים והאישומים הפליליים.


ציטוט:


“גנבה”, שחור על גבי לבן: 180 עמודים ששרה נתניהו תרצה לגנוז.


קריאה מעוררת בחילה ותדהמה במסמך משפטי שהוא גם מלאכת מחשבת של תבוסתנות וגם העדות הטובה ביותר לדפוס ההתנהגות בבית ראש הממשלה.

“אנו סבורים שגב’ נתניהו אכן נטלה וייחדה לעצמה את המתנות מושא פרשה זו” – 666 מתנות, בשווי של כ-400 אלף שקלים; עוד 100 מתנות יקרות במיוחד נעלמו עד עצם היום הזה – “ובמובן המשפטי גם גנבה אותן”. חד וחלק, שחור על גבי לבן: גנבה. ואם נחוצה הבהרה למונח זה, הוא מתייחס ל”פעילותה של גב’ נתניהו (ש)אכן נועדה להוביל לתוצאה שבה יעברו מתנות רבות שהתקבלו במסגרת כהונתו של מר נתניהו לרשותה ולחזקתה של המשפחה”


ציטוט:


נתניהו צפוי להישאר בבלפור עוד כמה שבועות: “התחילו לארוז”.


עד כאן ציטוט שלכאורה מעיד על התמהמהות, נצלנות, השתהות, חוצפנות ועצלנות.


לאור הדיווחים הקודמים, חשוב מאוד שכל המזוודות של משפחת המלוכה יבדקו בקפדנות רבה ביציאה, שכן למורשעת הלקויה יש נטייה פסולה לקחת מה שלא שייך לה, אפילו שזה לכאורה אסור על פי תורה.

קישור למאמר בוואלהקישור למאמר ב N12מקור האיור.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן