אולי סמים קלים יעזרו לחיים הקשים

אולי סמים קלים יעזרו לחיים הקשים

והרי הודעה משמחת, מרוממת רוח ומרגיעה לחברי וחברות האופוזיציה שלכאורה סובלות וסובלים מחמיצות מרירה, חרדה, דיכאון קל ואכזבה קשה.

בעזרת שר הבריאות מלא האנוושיות וההתחשבות יתכן שבקרוב יהייה ניתן לטפל ביעילות ברגישות, בעצבנות ובתוקפנות, והחברים והחברות מהאופוזיציה הסוערת יגיעו לעבודה רגועים ורגועות, שלווים ושלוות.

אולי זה קצת יעזור, שכן עד כה בעיקר יש בחדרי הועדות צעקות, צרחות ומהומות פרועות, וה אולי מראה שחברי הכנופיה אינם ממש רגועים והחברות המודחות לא לגמרי רגועות.

ציטוט:

הורוביץ: הנחיתי את משרד הבריאות להסדרת הקנאביס לשימוש עצמי.

שר הבריאות ניצן הורוביץ כתב הבוקר (ראשון) בחשבון הטוויטר שלו כי הוא הנחה את משרד הבריאות לתמוך בהצעת החוק להסדרת שוק הקנאביס לצריכה עצמית. “נעשה את זה בזהירות ובאחריות המתבקשות וניתן מענה גם לסוגיית הקנאביס הרפואי”, כתב.

עד כאן ציטוט שעשוי להיות בשורה משמחת בעבור החמוצים החדשים והחמוצות התוססות והזועפות.

השימוש בחומר הרפואי כנראה לגמרי ישנה את הטון בועדות. סביר שיהיו שם הרבה פחות צרחות וצעקות, המשתתפים והמשתתפות כנראה יתנהלו ברגיעה, בשלווה ובנחת, ולא יהיו בעיות, מהומות או בושות.

הדבר היחידי שעלול לקרות זה שהתיאבון בישיבות קצת יגבר, והמשתתפים והמשתתפות יזללו את כל מגשי הפירות. חוץ מזה, מי שלא מכיר את השפעת הסם המסוכן והבריא עשוי בהתחלה לדבר קצת שטויות או לצחוק דקות ארוכות מבדיחות שאינן ממש מצחיקות.

אחרי כמה ניסיונות המשתמשים והמשתמשות כנראה כבר ימצאו את העשתונות ולא יהיו יותר בעיות משעשעות. למעשה, השמועה אומרת שהנשיא קלינטון הצית נרגילות אך לא שאף את הבריאות הרפואית לריאות, ובכל זאת נראה שרוב הזמן הוא היה נינוח, מחוייך, חברותי, רגוע, שוחר שלום וחסר דאגות.

קישור למאמר בוואלה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן