אומה שנופלת וקמה

אומה שנופלת וקמה

הדמוקרטיה הישראלית היא תופעה די יחודית.

בהתחלה, לפני יותר ממאה שנה, אף אחד לא האמין או האמינה שניתן להקים מדינה יהודית, אבל סבלנות נחושה ועיקבית הראתה לעולם את טיבה ויכולתה של האומה העברית.

בכוחות משותפים, בהקרבה עיקשת ובמאמצים עצומים קם בית לאומי ליהודים, והיום אנו כבר לא פליטים נרדפים אלא עצמאיים וחזקים יותר מכל האוייבים השכונתיים.

למרבה הצער, על החזון הציוני השתלטה חבורת עבריינים, פושעים ומסיתים שגרמה לנזקים לאומיים חמורים, לא רק לרצח מנהיגים בשלושה כדורים בברכת רבנים מופרעים.

כאמור, היהודים רגילים להתמודד בהצלחה עם אסונות לאומיים ובזה הם די מיוחדים. כנראה שמסיבה זאת קמה קואליציה דמוקרטית מגוונת ונחושה שמורכבת מגורמים לגמרי שונים, אבל כולם מסכימים שבשום פנים ואופן אסור לאפשר לנאשם בפלילים לשוב ולמרר לנו את החיים.

ההנהגה שקיימת עכשיו נותנת למנהיגות ולמנהיגים הזדמנות מצויינת להדגים מה אפשר לעשות כשמסכימים לשתף פעולה ולהיות מאוחדים למען התושבות והתושבים.

אחרי שהנאשם בפלילים יורד מהבמה לעולמים סביר שיהיו לנו עוד סבבים, והפוליטיקאיות והפוליטיקאים כנראה ישפטו לפי ההשגים, שכן לעם כנראה קצת נמאס מדיבורים ריקים, כזבים, כשלים, מחדלים ופיטפוטים.

בינתיים, הנאשם בפלילים עדיין מבלה להנאתו אצל עדים ולא עצור עד תום ההליכים, אבל המחליפים מצליחים להתגבר על מכשולים קשים וגם נראים אחראיות ואחראיים.

בקיצור, אחרי שהנאשם יודח ולא יורשה לשוב לחיים הציבוריים כנראה שנאלץ שוב להחליט מי מהשחקניות והשחקנים הכי מועילות ומועילים לתושבות ולתושבים. קוראים לדבר הזה דמוקרטיה, ועד לפני שבאה הכנופיה העבריינית השיטה הזו עבדה נהדר במשך הרבה שנים.

קישור למאמר בשם- תרגילים משפטיים וסיחרורים קלים. קישור למאמר בשם- שר המשפטים אוהב עבריינים?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן