איומים מפחידים וקדושת החיים

איומים מפחידים וקדושת החיים

כנראה שצריך לומר תודה רבה למפקד משמרות המהפכה שבסוף תגיע לקיצה.

היום האיש התנדב לגלות לעולם שאיראן חימשה, אימנה והכינה את החיזבאללה שיסור למרותה וילחם בעבורה בעת צרה. כמה נחמד שהסוד נחשף והתגלה, וכך נחשפה המזימה.

ציטוט:

מפקד משמרות המהפכה: “מזהיר את ישראל מפני כל טעות”
בזמן שישראל מעבירה מסר בדמות תרגיל צבאי נרחב עם ארה”ב בים סוף, באיראן שולחים מסרים משלהם • “מאה אלף טילי חיזבאללה מכוונים לישראל”, אמר מפקד משמרות המהפכה.

עד כאן ציטוט.

חלילה, בעיקבות הגילויים והאיומים ישראל תפעל בתקיפות נחושה למען הגנתה, בטיחותה וקיומה, ותנטרל איום וסכנה, קרובה ורחוקה, אז אף אחד לא יתפלא או ישאל- למה איראן לפתע השתתקה או נעלמה ולבנון נרגעה ודממה.

במילים אחרות, האיראנים הודו בפני הפרהסיה שהם ציידו טרוריסטים מסוכנים ומאיימים, ומעכשיו כולם יודעים. אם יסולקו הסיכונים מי בעולם ירחם על החוטאים התוקפניים?

סביר שמהעולם הנדהם יבואו תשואות וברכות אחרי שהישראלים ידגימו מה קורה לאלה שמאיימים על יהודים חמושים.

בעזרת השם, לא יהייה לנו צורך להגן על קדושת החיים, שכן הדבר יגרום סבל נורא לשורדות ולשורדים. אללה כנראה ירחם על האחרים, שיעלו אליו בחלקיקים קטנטנים.

עד כמה שזה נשמע מוזר או מעורר צער, יתכן שהמצב במזרח התיכון מאוד ישופר לאחר מאבק קצרצר.

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בשם- איומים עשויים לגרום נזקים. קישור למאמר בשם- רומזים, מסמנים, מנטרלים ומתכוננים. קישור למאמר בשם- יפה ששולחים הסברים לזדים. קישור למאמר בשם- הישראלים לא משחקים. קישור למאמר בשם- למה המאויימים מאיימים? קישור למאמר בשם- מחוסר ברירה עשוייה להעלם סכנה. קישור למאמר בשם- קדושת החיים וסיכונים קיומיים.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן