איחוד אחד יפיל את הליכוד

איחוד אחד יפיל את הליכוד

למרבה השמחה אינני נציג ציבור ולכן שעשועי הפוליטיקה המרתקים אינם באמת עניינים של להיות, לחדול או להיות אסור, אלא יותר כמו הופעת בידור.

כידוע ליודעות וליודעים, הכזבן הנכלולי שהוא גם נאשם בשלל תיקים פליליים גרר אותנו ללא סיבה טובה לכמה סבבי בחירות יקרים, מטרידים ומיותרים.

כתוצאה מכישלונו של העבריין הסידרתי להקים ממשלה גם בתום סיבוב מספר ארבע, אפילו שותפיו הנאמנים כנראה כבר הבינו שאין לו הרבה סיכויים, אפילו אם ניגש לקלפי עוד כמה פעמים. למה על לחזור שוב ושוב על ניסויים שנכשלים?

ממשלה משונה ומגוונת הוקמה ועשתה עבודה מצויינת במשך שנה. ממש מפליא לראות איזה הטבה חלה במצב המדינה רק בגלל שהודחה הכנופייה.

הדבר העיקרי שאיחד את הקואליציה המוזרה היה ההבנה שאסור לתת לעבריין סידרתי שהוא גם נאשם פלילי הזדמנות להמשיך לחבל בחזון הלאומי לצורך אישי.

נו, טוב. אז שוחד פוליטי וכמה מעשי בגידה הביא את הממשלה היעילה לקיצה, אבל העבודה המעולה למען האומה וחזונה תימשך לעוד תקופה, לפחות עד לסבב הבא שבא עלינו לטובה.

מהסקרים הרעננים, שהם אמינים בערך כמו הכיוון אליו שטים העננים, נראה די ברור שאיחוד אמיץ בין שני דמוקרטים ציוניים מייד יהפוך אותם להכי חזקים.

ציטוט:

בסקר המנדטים, בשאלה אם הבחירות לכנסת היו מתקיימות היום, לאיזו מפלגה היית מצביע? עומדת הליכוד בראש עם 34 מנדטים, כמו בסקר הקודם. יש עתיד זוכה ל-23 מנדטים, כחול לבן התקווה החדשה זוכה ל-13,

עד כאן ציטוט.

אולי כדאי לחשוב על איחודים כדי לוודא שכבר אין סכנה לדמוקרטיה ומוסדותיה בגלל נאשם בפלילים? בעברית קלה, לפי הסקר, איחוד בין יש עתיד לכחול לבן תקווה חדשה יביא לחבורה שלושים ושישה מננטים, ומקום בראש הטבלה.

למעשה, ההצעה לחבירה כזו כבר הועלתה, אבל עד עתה לא נסגרה עסקה והמערכה בעיצומה. הצופים מהיציע אולי יכולים להציע, לבכות, להזיע או להריע. אבל מישהו אחר בדרך כלל מכריע. למעשה, יודעי דבר מספרים שהכל בעצם מתרחש, או לא, ברצון הרב חסדו השוכן ברקיע.

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בשם- הבטחות מצחיקות והאשמות פליליות.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן