אלה בידי

אלה בידי

הנאשם הפלילי כנראה מאוד רוצה להקים ממשלה שתמלט אותו מהרשעה וישיבה במתקן כליאה ציבורי.

אפשר להבין אותו, שכן לטוס למרומים בכנף ציון, שזו מכבסה מעופפת וארמון עם המון מקום לישון, יותר נעים מאשר להתעורר מוקדם לספירה במתקן כליאה ולחוש קלון או כישלון.

נראה שהבעייה היחידה במזימה לרמוס את החוק במדינה היא שקצת קשה לשכנע סרבן קיצוני ומרדני לשחק באופן נימוסי או תרבותי, וזה קצת בעייתי.

ציטוט:

נתניהו רוצה להשביע ממשלה עד יום רביעי – ושוקל גם ברוב של 57 ללא הציונות הדתית.

ברקע המשבר מול סמוטריץ’, יו”ר הליכוד אמר בשיחות סגורות שהוא רוצה להאיץ את המגעים להקמת הממשלה, והעלה אפשרות להציגה רק עם הסיעות החרדיות ועוצמה יהודית. בסביבת נתניהו העריכו שבציונות הדתית לא יצביעו נגד ממשלת ימין, אך בן גביר הבהיר שלא ייכנס בלי סמוטריץ’

עד כאן ציטוט.

איך אפשר להיות מלך יחידי ולבטל את ההליך המשפטי אם הגזען החוצפן מתנהג באופן עקשני?

מי שיחרר מהבקבוק שדים גזעניים, עקשניים, כוחניים ומסוכנים לצרכים אנוכיים? הוא זה שאשם בקשיים?

מי תמיד נכנע לסחטנים, מעביר תקציבים למשתמטים שאינם ציוניים או לטרוריסטים שבתמורה יורים עלינו טילים? הוא שוב יכנע ויביא עלינו צרות וסיכונים?

בקיצור, יש אפשרות מסויימת שקיצונים מרדניים ולאומניים מתגלים כאנשים שאינם גמישים, מעשיים או פתוחים, והדבר עלול ליצור מתחים קלים.

הנאשם הפלילי משתוקק לומר לנשיא “עלה בידי”, אבל בשלב זה הוא בעיקר מודיע לשותפיו הנחמדים- אלה בידי, ואני די עצבני.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- תהייה לכנופיה תמונה יפה? קישור למאמר בשם-לפעמים עוצמה זו סכנה. קישור למאמר בשם- שיקולים מסוכנים ואישומים פליליים. קישור למאמר בשם- המזימה להקמת ממלכת הלכה נחשפה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “אלה בידי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן