אלימות, גזענות וחוסר משילות

אלימות, גזענות וחוסר משילות

חבורות גזעניות, פרועות ואלימות השתלטו על הגבעות, והדבר גורם להמון בעיות, בעיקר מוסריות ומשפטיות.
בגלל הדורסנות, התוקפנות וההשתוללות של הפוגרומאים, שמתחזים ליהודים בעודם פוגעים באחרים, לא ממש נראה שיש בשטחים הכבושים משילות.

ציטוט:

צה”ל: ישראלים תקפו לוחמים שרדפו אחרי חשודים בהצתת רכב פלסטיני בגדה לפי הצבא, רכב ישראלי נסע בפראות לעבר כוח של לוחמי גולני, חסם אותו ונוסעיו ניסו לפרוץ לרכב הצבא.

ציטוט:

כפתו, תלו והכו: טארק בן ה-15 מתאר שעתיים של התעללות על ידי מתנחלים בחומש.

טארק זוביידי לא הספיק לברוח ונתפס על ידי קבוצת מתנחלים, שלדבריו בעטו בו וחרכו את כפות רגליו. הוא איבד את ההכרה ומצא את עצמו בג’יפ של צה”ל. כעת הוא לא יכול לעמוד על רגליו ולא מסוגל לישון או להיות לבד לרגע.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר? יתכן שצריך לתת לפושעים גזעניים ואלימים עונשים מרתיעים, שכן הם חוטאים למצוות מהכתובים ולא מכבדים אחרים.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בהארץ. קישור למאמ בשם- הכנופיה מסבכת את המדינה בפשע. קישור למאמר בשם- הנאשם הפלילי גורם לסיכון ביטחוני. קישור למאמר בשם- סיבוך מדיני בגלל נאשם פלילי? קישור למאמר בשם- ניסיון השתלטות על מגילת העצמאות. קישור למאמר בשם- החזון הלאומי הפך לכשל מוסרי?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן