בלי אמונה אין תקווה

בלי אמונה אין תקווה

לפני שנים אחדות עלו כמה רעיונות לפתרון יעיל, נקי ופשוט לבעיות עולמיות חמות, אבל למרבה הפלא לאנשים נבונים כנראה אין הרבה אמונה שזה יכול להיות.

למעשה, רישום ראשוני של כמה רעיונות לפטנטים נעשה, ולגבי חלקם גם יש סרטונים שניתן לראות בם את ההוכחה. נו, טוב. ללא קשר לנכונות העובדות, על אף מאמצים רבים, פניות מנומסות וכמה תחנונים עד עתה עוד אין שום תוצאות, פרט לקצת תמיהות.

ציטוט:

בנט בסקוטלנד: “משבר האקלים אמיתי”, נפתח טכנולוגיות ירוקות
ראש הממשלה, שינאם היום בוועידת האקלים בגלזגו, הסביר כי ההחלטה להכריז על איפוס הפליטות עד שנת 2050 נבעה מפגישות עם יזמים. לדבריו, הוא הבטיח לעודד סטארט אפים לפתח טכנולוגיות ירוקות, וקרא ליזמים להיכנס לתחום. עם זאת, עדיין לא התגבשה תוכנית של ממש וההצהרה כרגע עדיין על הנייר.

ציטוט:

שני רישומים ראשוניים לפטנטים די פשוטים אך מאוד יעילים כבר נעשו, ולעוזרת המסורה של השרה שהתעיינה אפילו נשלחו סרטונים, לבקשתה, כדי שידגימו את הנקודה בצורה מוחשית, גלוייה וברורה. במהלך חילופי הדברים הוסבר בכתב כמה פעמים שבמידה והרעיונות יעילים יש רצון לתת את היכולת כמתנה לישראליות ולישראלים.

כנראה שבמישרד להגנת הסביבה יש פעילות רבה ואולי גם אין עניין רב ברעיונות הזויים שבאים מאלמונים דעתניים, אפילו שיתכן שהם יכולים לשנות לנו את החיים כך שיהיו יותר נקיים, זולים וקלים.

מי יודע? אולי גופים אחרים יתעניינו לדעת כיצד מייצרים חשמל ומיים בלי לזהם את העולם בו אנו חיים?

עד כאן ציטוט.

נו, טוב. כמו שניתן לראות לאחרונה נעשו כמה ניסיונות לפנות ללשכות בכירות ולהתחנן לבוא ולהסביר למשך כמה דקות את הרעיונות, אבל עד כה לא הגיעו תשובות רשמיות.

אולי הממשלה הרעננה תמצא זמן ביומנה ותרצה לשמוע איך משנים את שוק האנרגיה ועושים מהפכה? מקסימום, נלך הביתה בתום הפגישה הקצרה בתחושת בושה, אכזבה או החמצה, אבל אם במקרה הרעיונות המשונים הם יעילים, הדבר מאוד יועיל לכל היצירים, הבצלמות והברואים.

קצת חבל שלכאורה אין ממש עניין להאזין במה הדברים אמורים, אבל זה עדיין לא אומר שהוזים חוזים יוותרו על קידום מה שהם יודעים. אסור להתייאש. יתכן שאולי בסוף מישהו כן יתעניין ברעיונות ובטח נחוש מאושרים.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- נוח, מבול וצורך בהול. קישור למאמר בשם- מציון תצא אנרגיה? קישור לאתר בשם- ShefaEnergia.com.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן