בלי פידיון שבויים לא מנצחים

בלי פידיון שבויים לא מנצחים

למיצוות פידיון שבויים, שקיימת בשל קדושת החיים, ובעבור המשפחות מוכות החרדה והיגון, הסיסמא המרשימה- “ניצחון מוחלט” היא מתכון בטוח לכישלון ואסון.

למרבה הצער, במקום לפעול בהיגיון, לפי ההוראות מהעליון ובאופן נבון, הפושע הסידרתי שמשום מה עדיין מולך בציון זומם לבצע עוד עוון, וזאת במטרה לחמוק מהרשעה, להאריך את המלחמה ולהשאר בשילטון.

ציטוט:

המסר של נתניהו התחדד: המשך הפקרת החטופים הוא האינטרס של ישראל.

ה”סאבטקסט” בסיסמה “הניצחון המוחלט”, הוא שעסקה לשחרור החטופים תמנע מצה”ל לנצח

עד כאן ציטוט.

חבל שהשופטים בירושלים והיועצת האמיצה לכנופייה לא עוצרים את הנאשם, שכן נזק נורא נגרם לעם.

כנראה שאין מה לצפות לישועה מחברי המליאה בשחורים שמתחזים לצדיקים כשרים בעודם חמדניים, אנוכיים וסחטניים, שהרי הם דרשו וקיבלו שוחד כביר מתקציב המדינה.

כנראה שהפושעים לא ירימו אצבע כדי למנות הנהגה ראוייה, שהרי נואף סידרתי שהוא גם נאשם פלילי סידר להם דמי שתיקה, וזה נעשה על חשבון הפרהסיה שכבר מספיק סבלה.

ניבצרות זו אומנם אפשרות בעלת קצת סבירות, אבל יתכן שעד שמערכת הצדק תפעל בנחרצות כבר נסבול מאלימות, יגון ויתמות.

ההיסטוריה העצובה שלנו מראה שחורבנות לאומיים ניגרמים על ידי קיצונים מרדניים, פלגניים ולוחמניים. האם נשכיל למנוע אסונות נוספים?

הערה אחרונה: את האיור המזוייף שלחה למערכת כתבתנו בינה, שהיא בעצם מכונה נטולת דיעה. במציאות, האחראי לא ממש שולט בחברי הכנופייה אפילו שהוא עושה פוזה על הבמה.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- מלחמה תדחה הרשעה? קישור למאמר בשם- קדושת החיים ונאשם בפלילים. קישור למאמר בשם- מלחמה לא תביא רגיעה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “בלי פידיון שבויים לא מנצחים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן