בעזרת אשם

בעזרת אשם

מתי יהייה ניתן להורות לנשים לגלח את שערן, לחבוש פאה לראשן ולשבת בשקט צנוע מאחור כדי לא לפגוע ברגשותיו העדינים של איזה חרמן?

ציטוט:

הצעת החוק שמטרתה למנוע לחלוטין תחבורה ציבורית בשבת.
התיקון לחוק שהציעו ח”כים מש”ס ירחיב את סמכויות שר התחבורה כך שיוכל לאסור לחלוטין תחבורה ציבורית בשבת, כולל יוזמות פרטיות. ח”כ אברהם בצלאל: “אנחנו מכבדים את כולם, אך ישראל היא מדינה עם צביון מסוים”

עד כאן ציטוט.

אולי כדאי להבין שהשאיפה לפגוע באזרחיות ואזרחים שאין ידם משגת רכבים פרטיים היא רק קדימון לעוד שינויים.

סביר שאחרי השתלטות על התחבורה הציבורית המתחזים לכשרים גם יסגרו את הים, ויאסרו על קיום משחקי כדורגל מרגשים בימים קדושים.

נראה שהקמת ממלכה הלכתית שבראשה חבורה עבריינית היא תוכנית קצת הזויה אבל ממשית. מצד שני, לא בטוח שהציבור הרחב יסכים לוותר על הדמוקרטיה הציונית.

למרבה השמחה, עיקר המערכה על זהותה של המדינה תהייה משפטית, ובסופה תבוא הרשעה פלילית.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- החזון הלאומי הפך לכשל מוסרי?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

2 thoughts on “בעזרת אשם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן