גם יורש היצר משקר?

גם יורש היצר משקר?

נראה שהמשפחה הלקוייה שהסתבכה בערכאה מנסה לשמיץ ולהכפיש את הצבא ללא הצדקה, וזה פוגע במדינה, בביטחונה ובלכידותה בזמן מלחמה.

ראש הכנופייה התעלם מכל האזהרות וגם מכמה מיכתבי ההתרעה ששלח אליו הצבא. במשך שנים הוא מימן טרוריסטים רצחניים בעזה, ובמשמרת שלו התחולל אסון נורא שירשם לדראון עולם בדיברי הימים.

ציטוט:

יאיר נתניהו הפיץ תיאוריית קונספירציה על בגידה בחיל האוויר – הסרטון שעליו התבסס התגלה כפייק.
בסרטון שרץ ברשת אדם שהציג עצמו כטייס פירט נתונים לא נכונים על יכולות חיל האוויר ו”חוסר תפקודו” בטבח ה-7 באוקטובר • המצולם טען כי “בחיל האוויר יש בעיה גדולה, משהו שם מסריח – הייתה בגידה ושלא יספרו לנו סיפורים” • בנו של רה”מ פרסם את נתוני הסרטון בעמוד הטלגרם שלו תחת הכותרת: “טייס שובר שתיקה” – ובהמשך מחק.

ציטוט:

תעמולה אסורה: הפרקליטות בוחנת אם לפתוח בחקירה נגד יאיר נתניהו.

תלונה הוגשה נגד בנו של רה”מ בעקבות פרסומיו השונים בטלגרם. בפרקליטות בוחנים אם מדובר ב”תעמולה תבוסתנית”, שעלולה לפגוע ברוח החיילים בזמן מלחמה.

ציטוט:

תנועת אומ”ץ שלחה היום (שלישי) מכתב ליועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט בו היא מבקשת לפתוח בחקירה נגד יאיר נתניהו בעקבות פוסט הסתה נגד בג”ץ שהפיץ בטוויטר ובפייסבוק.

עד כאן ציטוט.

הניסיון להמציא כזבים הזויים ולהאשים אחרים די מובן, אבל גם מעורר רחמים. חוץ מזה, יתכן שמעלליו הזדוניים של יורש היצר מפריעים למדינה ללחום יחד באוייבים. מה לעשות שאבא אחראי למחדלים וכשלים נוראיים. ככה זה בחיים.

הערה אחרונה: התמונה הופיעה בחדשות מיבזק לייב, אבל מאז הדיווח אודות התלונה לא הרבה לא קרה והבעייה רק החמירה.

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בוואלה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “גם יורש היצר משקר?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן