הבוגדים החדשים

הבוגדים החדשים

כמיטב המסורת, הנאשם בפלילים משמיץ, מכפיש, מסית וטוען בלהט שיריבים פוליטיים הם לכאורה סכנה למדינת היהודים.

בפעם שעברה שהעבריין סימן בוגדים התרחשו כאן אירועים מזעזעים, אלימים ורצחניים שהסיטו אותנו מחזון המייסדים. האם הנוכל הסדרתי מנסה לחזור על תעלולים קודמים?

ציטוט:

נתניהו: “הליכודניקים החדשים – סכנה למדינה, אלחם בהם עד הסוף”

“אנחנו רואים כאן סכנה לעצם קיומו של הליכוד ואם זו סכנה לכצם קיומו של הליכוד – זו סכנה למדינה”, התרעם נתניהו בדיון – ודפק על השולחן. “לפני חצי שנה ראינו דבר שהוא לא יאומן – איך אנשים לכאורה מהימין באו וקיבלו קולות של הימין והעבירו אותם לשמאל כדי לעשות פה הפיכה שלטונית בהונאה מוחלטת.

עד כאן ציטוט.

מה שאולי טוב באיומים המפחידים זה לראות שהנאשם בפלילים כנראה כבר מבין שסופו הפוליטי קרוב. סך הכל, לדבריו הוא ילחם בבוגדים המסוכנים עד תום, ואולי זה רומז על תחילתה של התפקחות מהחלום.

לכל חגיגה יש סוף, וכדי להבין את זה לא צריך הרבה דמיון או מעוף. חוץ מזה, המתלונן הזעוף מסובך עד צוואר בפלילים, ועם כאלה משקולות קצת קשה לעוף.

הבעייה שבאמת יכולה לסכן את המדינה זה אישור מכירת ציוד צבאי למדינה שכנה בעבור עמלה אישית שמנה בלי שמישרד הביטחון ידע, והימנעות מחיסול סכנה קיומית שעליה אנשים חרדתיים דיברו בהתרגשות גדולה שנה אחר שנה. חוץ מזה, רבין לא היה בוגד אלא משחרר הבירה, וברצונה של השכינה מי שהסית בהתמדה לשנאה מסובך עד צוואר בערכאה.

קישור למאמר ב- N12. קישור למאמר בשם- הנאשם בפלילים מסמן בוגדים. קישור למאמר בשם- זה לא יגמר עד שהעבריין יעצר. קישור למאמר בשם- סיוע לפשע זה עבירה חמורה?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

2 thoughts on “הבוגדים החדשים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן