הדמוקרטיה ניצחה את הכנופיה, מזעזע

הדמוקרטיה ניצחה את הכנופיה, מזעזע

כנראה שביום שני יעלה יו”ר הכנסת האומלל בצעדים שפופים כקפוא שד למושבו בראש המליאה, ואולי גם יחוש מלא עוגמה, תדהמה, אכזבה ובושה.

למרבה הצער, יהיה עליו לכבד את הדמוקרטיה ולבשר למליאה שעלה בידי סתם אדם, בן תמותה, להרכיב קואליציה רעועה, אפילו שכבוד הנאשם בפלילים הרבה יותר מתאים, בהיותו מלך מלכי המלכים, והוא גם נאחז בשלטון בכל האמצעים כבר שנים בעזרת כזבים, תרגילים, טריקים ושטיקים.

ציטוט: ח”כ לוין: אודיע בשני כי עלה בידו של לפיד להרכיב ממשלה.

עד כאן ציטוט.

אולי לוין יכריז לאומה: מדינת ישראל מודיעה בתדהמה שמישהו טוען שלכאורה יש לכבוד העבריין חלופה? כנראה שביום שני נדע מה יהיה תוכן ההצגה. מי יודע? אולי הדמוקרטיה תביס את הכנופיה?

קישור למאמר בוואלה 
מקור התמונה : גוגל 

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן