הודעות מנומסות לגבי השמדת מטרות

הודעות מנומסות לגבי השמדת מטרות

חלילה, האיראנים ימשיכו להתל באירופים ובאמריקאים, ללגלג עליהם ולהיות נכלוליים, במזרח התיכון עלולים להתרחש אירועים מרהיבים, בוהקים, היסטוריים ומאוד עגומים.

מאוד יתכן שבעתיד הקרוב לא תהייה לנו ברירה אלא לעדכן את השותפים, הידידים והחברים הטובים, ולהודיע להם בנימוס שכבר אין צורך לחוש מוטרדים, שכן הבעייה האיראנית תפתר סופית ולהרבה שנים בעוד רגעים ספורים.

עד היום הודענו מראש לחברים הטובים על פעולות התקפיות הגנתיות שעלולות להצית תבעירות, ואין שום סיבה שלא נעשה זאת גם בפעם הבאה כדי למנוע הפתעות.

ציטוט:

ישראל עדכנה את ארה”ב לקראת שתי תקיפות באיראן בחודשים האחרונים.

לפי מקורות אמריקאיים, מדובר בתקיפה במפעל לייצור צנטריפוגות ביוני ובשרפה שפרצה בספטמבר בבסיס טילים של משמרות המהפכה.

עד כאן ציטוט בעל משמעות.

הדבר ראשון שניתן להבין מהדברים הוא שהישראלים מנומסים, זהירים ואחראיים. עובדה שהם לא מתפרעים ומחסלים או הורסים דברים מסוכנים בלי להודיע על כך לשותפים.

המסר השני כנראה נועד להראות שאנו עם תרבותי, חופשי ועצמאי. במילים אחרות, ישראל לא מבקשת רשות מאף אחד להגן על עצמה, אבל אין לה שום רצון לגרום לחברים הפתעה, מבוכה או אי נוחות קלה.

ציטוט עם ציטוט:

גנץ לקהילה הבינלאומית: “עלינו לפעול יחד נגד שאיפות הגרעין של איראן”

בנאומו בוועידה השנתית של ארגון הקהילה הישראלית אמריקנית אמר שר הביטחון כי רק פעולה משותפת בהובלת ארה”ב “תביא ליציבות במזרח התיכון”. לדבריו, “ישראל היא המדינה היחידה בעולם, שאיראן מבקשת להשמיד, והיא בונה בימים אלו את האמצעים לשם כך. תפקידי להבטיח שזה לעולם לא יקרה”

עד כאן ציטוט.

הקמת קואליציה בינלאומית זו גישה אחראית והגיונית, והדבר מאוד יעזור למדינה העברית. חלילה, נאלץ להתמודד לבדנו כנגד איומים איומים ונפעל להגן בכל האמצעים הזמינים על התושבות והתושבים, בטח יהיו בעולם כאלה שיזדרזו להאשים אותנו בהפעלת אמצעים מוגזמים או יותר מידי הרסניים.

להגנתנו כנראה נספר בשלווה שתורתנו מרשה לנו לעשות כל מה שנדרש כדי למנוע נזקים ליהודים, אפילו אם זה לא ממש נעים לקמים עלינו לכלותנו למשך רגע קט לפני המפגש המשמח עם השוכן במרומים.

ללא קשר לתסריטים הכי פחות נעימים שיסתיימו תוך לא יותר משעה שעתיים, כמובן שעדיף שיהיו הסכמים יעילים, אבל כלל לא בטוח שהניירות המהודרים באמת ישנו משהו לזוממים הערמומיים.

במידה והפרסים יחליטו להיות מרדניים, סרבניים, נכלוליים או סתם שהידים מאודים, טוב שלא רק ישראל לבדה תהייה אחראית לדברים עצובים שעלולים חלילה להזיק לאיראנים.

עד כאן ציטוט עם ציטוט.

כהרגלם מזה הרבה שנים האיראנים הערמומיים כנראה יתאמצו למשוך זמן בדיונים מעניינים, וללא קשר, הישראלים יודיעו לאמריקאים כאשר הם יחליטו שתם הזמן למשחקים.

במקרה הטוב, הפרסים יקלטו שיריביהם רציניים ויעשו כאילו הם מסכימים להיות גמישים. במקרה העוד יותר טוב הם יערימו קשיים ויראו לעולם שהם מרדניים ומסוכנים.

גם הסכמים טובים לא יעצרו את האיראנים השאפתניים, אבל אולי ההסדרים יגרמו להם לבזבז המון כספים מוקפאים שישוחררו על אתרים סודיים חדשים, וזה יקנה בעבורם עוד כמה חודשים. כמובן שזה התסריט הטוב ביותר, שכן הוא יתן הצדקה מיידית לניטרול סיכונים.

אין שום סיבה לדאגה. כשישראל תחליט שהגיע הזמן להגן על קיומה בצורה יעילה ונחושה היא בטח תודיע על כך לכל ידידותיה, וכך תמנע הפתעה.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- אחריות עדיפה על הפקרות?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

מערכת העיתון

One thought on “הודעות מנומסות לגבי השמדת מטרות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן