החזון לביטחון, שלום ושוויון

החזון לביטחון, שלום ושוויון

טוב מאוד שאנשים הגונים, אחראיים, שקולים, מנוסים, אמיצים, מתונים וציוניים החליטו לחשוב על טובת מדינת היהודים. אומנם, זה לא ממש קל לאנשים ישרים להתמודד עם פוליטיקאים נכלוליים, כזבניים, בוגדניים ואנוכיים, אבל קצינים נועזים ונחושים לא מפחדים מקשיים.

ציטוט:

איזנקוט מצטרף לגנץ וסער; ירוצו תחת רשימת “המחנה הממלכתי”

עד כאן ציטוט.

במשך הרבה מידי שנים שלט בנו כזבן נכלולי שהסתבך עד צוואר בפלילים. אומנם, חזון האומה הוא שלום, הסדרה ורגיעה, אבל הכנופייה העבריינית שהנאשם עמד בראשה הסיטה אותנו לשנאה, לסרבנות ולהמשך הלוחמה היקרה, הכואבת והעצובה.

הגיע הזמן שתקום לנו הנהגה שחושבת על טובת המדינה, ומאמינה בדרכה וחזונה. עד עתה, סבלנו די הרבה ממעלליה הפסולים והמזיקים של מורשעת לקוייה והפודל הצייתן שלה, זה עם החרדה הקיומית המתמידה והחשד לבגידה בעבור עמלה שמנה. בשנים האחרונות, עיקר המאמץ בהנהלה שחטאה, הסתבכה והודחה, אך לא חדלה מלהזיק ולהפריע, היה להתחמק מהרשעה, והמדינה מאוד סבלה.

כזכור לזוכרות ולזוכרים, פעם היינו מחולקים לשניים עשר שבטים, אבל מאז חלו שינויים קלים. היום יש בארץ הקודש אירגונים קצת שונים. השבטים העכשוויים כוללים את הציונים, הדמוקרטים, הקיצונים, הסרבנים, המרדנים, הלאומנים, הדתיים, המשיחיים, הגזענים, הסחטנים, הנאשמים, הממלכתיים, העבריינים והמוסתים.

בעזרת השוכן במרומים, נזכור שאנו עם אחד ונהייה ממלכתיים, מוסריים, שוחרי הסדרים ושוויוניים, ככתוב בכתובים. חוץ מזה, יהייה מאוד נחמד לשוב לחזון המייסדים ולחתור להסכמים אזוריים שמאוד ישפרו לנו את החיים. די הקרבנו בנים.

אפשר לאחל הרבה הצלחה לדמוקרטים ציוניים ואמיצים שרוצים להגשים את חזון המייסדים. למעשה, זה כנראה עדיף לנו מלהיות גזענים, קיצוניים וסרבניים, במיוחד משום שהדבר לגמרי סותר את מה שכתוב בתורה ובמגילה שהקימה מדינה ליהודים.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- בלי הנאשם הפלילי יש שיפור משמעותי.

קישור למאמר בשם- כזבנים משקרים ומנהיגים פועלים.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן