הכנופיה חוסנה נגד שנאה?

הכנופיה חוסנה נגד שנאה?

מסתבר שלעבריינים הלאומיים יש חברים ושותפים נאמנים שמצייתים מרצונם לנאשם בפלילים, ולא רק בגלל שהוא מושך בחוטים או מסובך בהליכים משפטיים סופניים.

יתכן ששנאה, הטלת אימה, הסתה פרועה וגסה שמזיקה לדמוקרטיה, כוחנות אלימה כנגד מוסדות המדינה וכליאה ללא משפט של בערך מחציתה הם דרכה של הכנופייה.

עובדה שלא רק צעקן אלים וגס אחד עלה לבמה בשליחות חשובה כדי להפיץ שנאה ולאיים בדיקטטורה. היום דווח שעוד חבר כנופיה נשלח למערכה המבזה, זו שסופה במתקן כליאה קרב ובא על אף ההסתה הפרועה.

ציטוט:

שלמה קרעי תומך בדודי אמסלם: “מסכים עם כל מילה שלו”

אחרי שח”כ דודי אמסלם השתלח בממשלה ומערכת המשפט ואמר כי “כנופיה מטורפת ואנטי-ציונית השתלטה על המדינה”, חברו לליכוד מגבה אותו לחלוטין. “כאופוזיציה יש לנו חובה להטיל ביקורת נוקבת”, אמר קרעי ל-ynet.

ציטוט עם ציטוט:

“נדרוס את בג”ץ, נכלא את השמאלנים” – התוכניות של דודי אמסלם ליום בו הליכוד יחזור לשלטון.

עד כאן ציטוט.

מה אפשר לומר על הדברים המזעזעים? אולי כדאי שלא יתגשמו האיומים, כך שנישאר דמוקרטים וחופשיים.

כידוע ליודעות וליודעים, יהודים לא אמורים לעולל לאחרים מה שלהם עצמם לא היה נעים. הדובר הזועם, הזועף והמאיים מבין בכתובים או שעיקר כוונתו זה לגרום נזקים? למה הוא מראה בורות מדהימה בדרכה של תורה, וחושף שנאה מלאת איבה ורצון להרע בפני הפרהסיה?

הדמוקרטים הציונים רוצים חלילה לרמוס את כל הימנים, לדרוס את הגזענים הרשעים ולכלוא את הסרבנים המסוכנים שמתנגדים לחזון המייסדים?

למה יש אלימות, שנאה ואיומים רק מצידם של הימנים התוקפניים והלוחמניים? מדוע רק בגינה שלהם צומחים עשבים שוטים שלא מבינים במצוות שמשה הביא מההרים?

דיבורים מתלהמים, מאיימים, כוחניים ותוקפניים פעם הובילו למעשים נוראיים, והורידו אותנו מהפסים. חזון המייסדים נורה בגבו, ולקח לנו שנים להתאושש מהנזקים.

עד כאן ציטוט עם ציטוט.

מה אפשר לומר על דיברי התמיכה וההתלהבות בטעות מלאה שנאה ואלימות שכבר זכתה להתנצלות?

טוב שחבר הכנסת חשף ברבים את חוסר הבנתו בהליכים דמוקרטים ובאיסור להלבין פנים ברבים. עכשיו כולן וכולם יודעות ויודעים שגם הוא חייל נאמן. צייתן ומרדן בכנופיית העבריינים המסוכנים. כפיים.

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בשם- עבריינים ידרסו מוסדות דמוקרטים? קישור למאמר בשם- עם שלם הזדעזע מדברי אמסלם. קישור למאמר בשם- הגיע הזמן לטהר את המשכן.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “הכנופיה חוסנה נגד שנאה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן