הלבנת פנים וניחום אבלים

הלבנת פנים וניחום אבלים

כידוע ליודעות וליודעים, הנאשם בשלל תיקים פליליים נוהג להביא לעזרתו לוחמות צרחניות, גסות ובוטות, וגם ביריונים צעקניים שמאיימים לדרוס חוקים ולרמוס מוסדות דמוקרטיים,

בצורה זו העבדים הנאמנים, המעריצות השרופות והשליחים הצייתניים מסתבכות ומסתבכים בעוד ראש הכנופייה משמיע דיברי טינופת צופים, מכזב למיקרופונים בקולו הנעים ומנסה להתחזות לצדיק תמים.

כידוע ליודעות וליודעים, היהודים נמנעים מהלבנת פנים ברבים, ובטח לא מחללים את כבודם של אלה שכבר עלו למרומים.

למרבה הצער, העבריין הסידרתי לא בוחל באמצעים, מצפצף על ההוראות בכתובים, וגם מאפשר לכנופייה להשמיע דיבורים מבזים, מסיתים וזדוניים כאילו אין אלוהים.

יתכן ש-“בושה” או- “רישעות טהורה” אינן מילים שיתאימו לתאר את מה שטלי הנחמדה עוללה לנכס תרבותי של האומה, שזו חרפה די נוראה שבעיקר מעידה על טיבעה שלה, שהוא כנראה קצת מרושע.

אולי תרופת הרגעה תסייע להשקיט את מאבדת השליטה שמידי פעם צורחת שטויות נרגשות במלוא גרונה, אבל יתכן שיהייה קצת קשה לתקן את אמונתה השגוייה, או לשנות את צורת המחשבה מעוררת הסערה, אופייה וטיבעה.

ממש מעניין להבין שיש דימיון מפליא בין טלי המשכילה לבין המורשעת הלקוייה שנשואה לנאשם הפלילי. סך הכל, שתי הבנות הנאות נראות יחסית תרבותיות עד שהן קצת מאבדות גבולות, משתוללות, וחושפות הפרעות מביכות, מזיקות ודי חמורות.

קישור למאמר בכאן. קישור למאמר בשם- לפעמים מופיעות שטויות בכותרות. קישור למאמר בשם- הסתה לשנאה זו בעייה. קישור למאמר בשם- כשירות, ליקות וניבצרות. קישור למאמר בשם- הצבעה במליאה תפתור את הבעייה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “הלבנת פנים וניחום אבלים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן