המורשעת הלקוייה מכחישה עובדה?

המורשעת הלקוייה מכחישה עובדה?

המורשעת הלקוייה לכאורה משקרת לפרהסיה.

הגברת המ-ש-כ-י-ל-ה מכזבת ללא בושה מהמקפצה על אף שיש הוכחה שסותרת את הכחשתה, וזה ממש כמו שבעלה הפושע עושה בהתמדה.

למעשה, גם יורש היצר הפרוע נוהג להסתבך באופן שיגרתי בערכאה, ונדמה שדרכה של המשפחה המלכותית קצת פגומה, שלא להשתמש בביטויים אחרים שעשויים חלילה להלבין פנים בפרהסיה.

ציטוט:

בזמן המלחמה: משרד רה”מ אישר לממן שיפוץ בבריכה בבית נתניהו, החשב התפטר.
החשב רועי בנבנישתי ביקש לעזוב את תפקידו במשרד ראש הממשלה בעקבות מימון ההוצאות בבתיו של נתניהו. בין השאר, הוא התנגד להחלטת מנכ”ל המשרד יוסי שלי לאשר מימון של 4,700 שקלים לטובת שיפוץ הבריכה בווילה בקיסריה.

ציטוט:

רעיית רה”מ התייחסה לראשונה לפרסום לפיו משרד ראש הממשלה אישר בזמן המלחמה את שיפוץ הבריכה בבית הפרטי של משפחת נתניהו וכן תיקוני שיפוץ נוספים. “זה שטויות”, קבעה נתניהו. עם זאת, על פי הדיווחים ההחלטה התקבלה ע”י יוסי שלי ועוררה מחלוקת בינו לבין חשב המשרד.

עד עד ציטוט מכזבים חסרי אמינות.

אולי העבודה נעצרה לאחר החשיפה של המזימה, אבל היא עדיין אושרה, והחשב באמת סירב להמשיך בעבודה או להיות שותף לעלילה.

עולה הרושם שמשפחת המלוכה לא מכבדת את חוקי המדינה כבר תקופה ארוכה, עושה מה שהיא רוצה למען טובתה שלה, ואז עו’ד צורחת ומאשימה שהיא לכאורה סתם סובלת מרדיפה, או מאשימה את כולם, רק לא את עצמה.

קישור למאמר בוואלה. קישור למאמר בשם- גם יורש היצר משקר?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר.

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן