הנהגה אחראית והסדרה אזורית

הנהגה אחראית והסדרה אזורית

כמה טוב שמהשילטון בציון הודחה הכנופייה העבריינית עם שלל כיתבי האשמה, זו שראשה גם חשוד בבגידה בביטחון המדינה בעבור עמלה שמנה.

הדמוקרטיה ניצלה מכלייה אפילו שהושמע איום מפורש מחבר כנופייה לרמוס את חוקיה, מוסדותיה ושופטיה.

בעזרת השם, הנהלה אחראית, ציונית ושוחרת הסדרה איזורית החליפה את העבריין הסרבני שמסובך עד צוואר בצורה משפטית.

המדינה ששוחררה מעולה של הכנופייה הפכה חופשיה להתפקח מההסתה לשינאה, שאינה עיקרה של תורה, ולהרהר במה שכתוב במגילה. כתוב שם שאנחנו אמורים לכבד את הבריאה, לבקש שלום ולנסות להגיע להסדרה.

למעשה, בשום מקום לא כתוב שהיהודים חייבים לשנוא אחרים, לסרב להסכמים מצילי חיים או ללחום לעולמים. בקיצור, מוכר הרהיטים שהסתבך בפלילים מכר לנו שקרים מזיקים שבעצם לחלוטין סותרים את הצוויים העיקריים.

יודעי דבר מספרים שהרב חסדו שומר על עמו, ולכן כל מה שקורה עכשיו כנראה נעשה ברצונו- הנאשם מסובך עד צוואר בערכאה, והאומה מנסה לשוב לחזונה, דרכה ותורתה.

מה אפשר לומר? ממש נס נפלא. האם ממשלת מעבר תגשים את חזון המדינה?

ציטוט:

ישראל ביקשה מסעודיה לאפשר לעולי הרגל לטוס ישירות מתל אביב.

עד כאן ציטוט.

אולי צריך לומר לנפתלי, לבני וליאיר תודה רבה על שהושיעו את הדמוקרטיה מניזקו של נאשם בשלל כיתבי אשמה? למעשה, יש אפשרות די סבירה שדי בקרוב נוכל לדון בהגשמת חזון המדינה, וזו כנראה הוכחה לקיומה של השכינה.

קישור למאמר בחדרי חרדים. קישור למאמר בשם- בכל דור ודור צריך גיבור.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

4 thoughts on “הנהגה אחראית והסדרה אזורית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן