הסכמה להידברות, מתינות וסובלנות

הסכמה להידברות, מתינות וסובלנות

כשהקיצונים הסרבניים, הכוחניים והלוחמניים כבר לא מושכים בחוטים אלא מסובכים בפלילים יש הזדמנות למנהלים השפויים והשקולים לדון בפתרונות יעילים שימעו מהומות אימים או חלילה שפיכות דמים שגורמים מוסתים פראיים.

כזכור לזוכרות ולזוכרים, בזמן כהונתה של הכנופייה העבריינית שהסתבכה והודחה כשעימה שלל אישומים פליליים הדברים היו קצת לגמרי שונים,. משברים מדיניים היו בעבורם של המסכסכים סיבה מצויינת לאחד את הבוחרים בעזרת הפצת שנאה, טיפוח איבה והלהטת יצרים, זו שאסורה על גיבורים שכן מצליחים להשתלט על הדחפים הפסולים ולכן הם אינם אלימים או תוקפניים כמו הקיצונים שפועלים כמו עבריינים.

בעזרת הרב חסדו השוכן במרומים אנו כבר לא סובלים ממסיתים קולניים שכן שבנו לחזון הציונים והנביאים, ושלום כבר אינו מילה גסה שכוונתה להכפיש אחרים, אפילו שבמציאות הוא עיקר המסר בכתובים הקדושים.

ציטוט:

נשיא המדינה יצחק הרצוג שוחח היום (שלישי) עם נשיא טורקיה רג’יפ טאיפ ארדואן על רקע המתיחות הביטחונית. במהלך השיחה, הרצוג הדגיש כי מדינת ישראל מקפידה לשמור על הסטטוס קוו ועל חופש הפולחן, במיוחד בתקופה זו, על מנת שבני כל הדתות יוכלו לחגוג את החגים בבטחה.

ארדואן הביע דאגה וכאב על אירועי הימים האחרונים והדגיש כי הסטטוס קוו במקומות הקדושים חשוב מאוד לעולם המוסלמי וכי הוא “מצפה מכולנו לגלות אחריות ולהביא להרגעת הרוחות בימים המקודשים לכלל הדתות והאמונות במרחב”.

עיד כאן ציטוט.

סביר שהנשיא הציוני ענה באופן דיפלומטי ונימוסי, ובטח הסכים שמאוד חשוב וגם חיוני לשמור על המקומות הקדושים, במיוחד בחגים שהם מיוחדים לכל המאמינים, ללא הבדל דת, גזע או מין, ככתוב בכתובים.

קישור למאמר בוואלה.קישור למאמר בשם- סור מרע או שהתוצאה תהייה מרה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן