וושינגטון תרגיע את מנהיג ציון?

וושינגטון תרגיע את מנהיג ציון?

סביר מאוד שכבוד הנשיא ביידן הסביר בטלפון לנאשם הפלילי באופן סבלני, תרבותי ונימוסי, שהוא פועל באופן עברייני, לא דמוקרטי ואנוכי, ושהתנהלות הפסולה הזו אינה ממש מייצגת מודל חיובי.

ציטוט:

ביידן לא הזמין את נתניהו לבית הלבן, אבל לא טרק בפניו את הדלת.

רה”מ מיהר להכריז על סיום ההשפלה הפומבית שהוא סופג מהנשיא כבר חצי שנה, אך האמריקאים הבהירו כי הוא לא יזכה בקרוב ליחס של בעלי ברית חשובים. ובעוד שתשומת הלב האמריקאית הוקדשה להפיכה ולעימותים בגדה, ההודעה הישראלית הצניעה את שני הנושאים שמטרידים את הממשל.

עד כאן ציטוט.

לאור הפירסומים שיצאו בעיתונים, נראה שלא ממש הייתה הסכמה בין המנהיגים, אז ביידן יאלץ לשוב על המסר הברור פנים אל פנים. מצד שני, כנראה שלא יחכו בוושינגטון למבקרים החוצפניים, שאינם ממש רצויים, שטיחים אדומים, חיוכים, חיבוקים ופינוקים.

למעשה, יהייה נחמד מאוד אם הנאשם יבזבז שעות רבות בטיסות מייגעות רק כדי לשמוע מהנשיא מול מצלמות שהוא עושה צרות פסולות ועברייניות שאינן מקובלות או אפילו חוקיות.

קישור למאמר בהארץ. קישור למאמר בשם- עימות בין הציונות לעבריינות ורודנות. קישור למאמר בשם- כוחנות ורודנות במקום עצמאות? קישור למאמר בשם- מסה קריטית הביאה לתזוזה משפטית?

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן