זדים זקוקים לגבולות ברורים

זדים זקוקים לגבולות ברורים

חבר הכנסת הוותיק אחמד טיבי הוא רופא מיילד עם תעודות, שכבר סייע להביא לעולם המון תינוקות. להבדיל מההשמצות, ההכפשות והאגדות הזדוניות שמושמעות, במציאות טיבי הוא רופא ישראלי שומר חוק שאינו חבר בקבוצות טרוריסטיות חמושות.

לעומתו, חבר הכנסת בן גביר הינו קיצוני מלא שנאה, שזה ההפך הגמור מעיקרה של תורה על אף שהוא מסתתר תחת כיפה הגדולה, כנראה למטרות התחזות והונאה.

כידוע, איתמר הנחמד הוא גזען תוקפן ומסוכן שפעם הסתער באלימות חסרת אחריות על מכונית ראש הממשלה ותלש סמל קטן.

כבוד לזולת הוא חלק עיקרי ממצוות הדת, אבל נראה שלמתחזה ליהודי בעודו סרבן תוקפני, בוטה, אלים, כזבני, גזעני וחוצפני זה לא ממש אכפת.

ציטוט:

מהומה בכנסת: בן גביר כינה את טיבי “מחבל” – והורד בכוח מדוכן הנואמים.

עד כאן ציטוט.

טוב מאוד שגררו את העבריין מהדוכן. מי שאשם במחזה המביש והמבזה הוא זה שסירב לכבד את נהלי המליאה ובמקום זאת יזם אירוע שכנראה מראה איך מתנהג זד חוטא ושוטה.

מה, עורך הדין המלומד לא ידע שצריך לכבד את המעמד? הוא לא ידע שבעוון חוצפה, זילזול בנהלים והלבנת פנים ברבים יורידו אותו מייד?

חשוב מאוד שכל הרשעים ושונאי האחרים יביטו באירועים המביכים ויפנימו שכנראה הסתיימו הימים הטובים. מעכשיו הדמוקרטיה לא תסבול מסיתים שמטיפים לשנאת אחרים כאילו שאינם שווים. למעשה, לא כך נוהגים יהודים שמכבדים את הכתובים.

יתירה מכך, הלבנת פנים ברבים אסורה על המאמינים בתורה שמשה הביא מההרים, ולכן לא בטוח שלמי שעושה זאת יש אלוהים. נו, טוב. כנראה שבעולמו יש גם בנים רשעים, ואין ברירה אלא להסביר להם את החוקים בעזרת סדרנים אדיבים אך תקיפים, יעילים ונחושים.

קישור למאמר בידיעות

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס, עד שנת 2014. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

One thought on “זדים זקוקים לגבולות ברורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן