חדשות ישנות ומרגשות

חדשות ישנות ומרגשות

הציבור, זה שלעיתים מכונה- פרהסיה ללא שום כוונה רעה, מתבקש להראות מופתע ולהשמיע קולות שמבטאים תדהמה, פליאה וזעזוע, כאילו שהמדווח לעיל אינו כבר מזמן ידוע.

ציטוט:

עורך וואלה בעבר מעיד: ישועה הסביר לנו – אלוביץ’ צריך את עזרת נתניהו, ועלינו לסייע לרה”מ.

ציטוט:

עורך וואלה! לשעבר העיד במשפט נתניהו: “ההתערבות הייתה ברורה”

אבירם אלעד, שכיהן בראש מערכת החדשות של האתר ואחר כך גם כעורך הראשי, סיפר כי קיבל מישועה הוראה להעלות ידיעה על ביקור נתניהו בכותל לכותרת הראשית ביום הבחירות ב-2013 ולהכין ידיעה שלילית נגד בנט

עד כאן ציטוט שכנראה מעורר השתאות.

נו, טוב. יתכן שהגילויים המזעזעים הם רק חלק קטן מפרטים שיחשפו בשלל משפטי שחיתות, ובקרוב נשמע על עוד הרבה דברים ידועים, ושוב נאלץ להביע התפעלות.

תיאורטית, יש במדינה שומרי ושומרות סף, אבל משום מה כולם וכולן כנראה סברו שהנאשם בשלל תיקים פליליים, זה העבריין הסדרתי שגם חשוד בבגידה בביטחון התושבות והתושבים בעבור רווחים אישיים, הוא לכאורה צח, תמים וחף.

מצד שני, אין להוציא מכלל אפשרות שעבריינים כוחניים משתמשים בסחיטה ואיומים, רק שהקורבנות לא מדווחים על כאלה דברים מחמת היותם ביישניות וביישניים.

ללא קשר לסיבה לתופעה, נאשם בפלילים שמפריע להליכים ונפגש עם עדים משום מה עדיין לא עצור עד תום ההליכים, וזה קצת מדהים. יש בירושלים שר משפטים? כל החשודים בארץ עכשיו זוכים ליחס סלחני וחשים רגועים?

קישור למאמר בידיעות. קישור למאמר בוואלה.

ניתן להגיב למאמר הזה בתחתית העמוד, בצורה מכובדת ובהתאם למדיניות האתר

דר' רון קראוס

בהכשרתו דר' רון קראוס, יליד 1961, הוא פסיכולוג קליני מומחה עם רישיון בארץ ובארה"ב. רון כתב שני ספרים בנושא טיפול נפשי ברשת בהוצאה האקדמית אלסוויר, ונבחר לנשיא האגודה הבינלאומית לבריאות נפש ברשת לשנים 2003-4, הוא העורך של הקוד האתי לטיפול ברשת, כתב טור שבועי בידיעות אמריקה, במדור ניו ג'רזי, למשך שנתיים. פרסם 4999 מאמרים בבלוג בשם- תיקון עולם בקפה נקודה דה מרקר, שנסגר, ולימד 15 שנה עד שנת 2014 באוניברסיטת פיירלי דיקינסון, במטרופוליטן קמפוס ליד ניו יורק. דר' קראוס שב ארצה עם משפחתו כדי להיות קרוב לאמו ואחיו, ז"ל. היום הוא עובד עם משפחות שכולות בעבור משרד הביטחון, ובזמנו הפנוי עורך את עיתון ברשת נקודה קום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן